Bugun...
2017 Yılının İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
Tarih: 07-01-2017 10:12:27 + -


Belediye Meclis Üyeleri, Çankırı Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl boyunca yaptığı faaliyetler ve harcamalar ile ilgili görsel sunum eşliğinde bilgilendirildi.


2017 Yılının İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Belediye Meclis üyeleri ile 2017 yılının ilk mutat toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Dinç, toplantı öncesi yaptığı kısa konuşma ile kan ve gözyaşının durduğu, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının perçinlendiği bir yıl olması temennisini iletti.

 

Gündeme ilişkin konuların ele alındığı toplantıda; Denetim Komisyonu’na üye seçilmesi, bir aylık Meclis tatilinin Ağustos ayında yapılması, mezarlık kapıları yapımı için kredi kullanılması ile sokak sağlıklaştırmaları ve tarihi yapıların restorasyonu konuları müzakere edilirken derece değişikliği, sözleşmeli personel ücretleri düzenlenmesi ile geçici işçi vizesinin yenilenmesine oy çokluğu ile karar verildi.

 

Belediye Meclis Toplantısı sonunda Dinç, 2016 yılında yatırım birimlerinin bütçelerini nerede ve hangi işler için kullandığını gösteren bir sunum gerçekleştirdi. Belediye Meclis Üyeleri, Çankırı Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl boyunca yaptığı faaliyetler ve harcamalar ile ilgili görsel sunum eşliğinde bilgilendirildi.  

 

 

 

 
Bu haber 955 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Belediye Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI