Bugün...Açık Kapı Çankırı’da 1. Yılını Doldurdu
Tarih: 22-04-2019 20:15:11 + -


İçişleri Bakanlığı'nın vatandaş odaklı hizmetlerinden biri olan "Açık Kapı Milletin Kapısı" projesi Çankırı'da uygulanmaya 1 yıldır devam ediyor.


Açık Kapı Çankırı’da 1. Yılını Doldurdu

1. Yılını Doldurdu

 

Devletle vatandaş arasındaki karşılıklı iletişim ve güveni arttırmak ve vatandaş memnuniyetini hedefleyen Açık Kapı Projesinin ilimizdeki uygulaması 1. Yılını doldurdu.

 

Valilik binamızda bir yıl önce hizmete başlayan Açık Kapı Bürosu’nun 1. Yılını Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, Vali Yardımcıları Zeki Karaca, Abdullah Aslaner ve Akın Karagöz, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve Açık Kapı Bürosu personeli birlikte kutladı. 1. Yıl pastasını kesen Valimiz Aktaş, personeli kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

 

İçişleri Bakanlığı'nın vatandaş odaklı hizmetlerinden biri olan "Açık Kapı Milletin Kapısı" projesi Çankırı'da uygulanmaya 1 yıldır devam ediyor.

 

Valilik binasında oluşturulan büroya vatandaşlar talep, öneri ve sorunlarını iletebiliyor.

 

- "Hizmetler üst noktaya çıkacak"

 

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, “Vatandaşın taleplerini en hızlı bir şekilde sonuçlandırılması ve vatandaş memnuniyetinin en üst noktaya taşınmasını amaçladıklarını anlatarak, vatandaşların doğrudan ve elektronik sistem üzerinden başvurma imkanı bulunduğunu kaydetti.

 

 

 

 
Bu haber 2685 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI