Bugün...Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi
Tarih: 01-03-2019 21:41:15 + -


Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre Kılıç ve AFAD İl Müdürü Hasan Sait Korkutata ve ilgili personeller ilimizde görev yapan basın mensuplarımız ile bir araya geldi.


Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen kahvaltı programında Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre Kılıç ve AFAD İl Müdürü Hasan Sait Korkutata ve ilgili personeller ilimizde görev yapan basın mensuplarımız ile bir araya geldi.

 

İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hasan Sait Korkutata, 28 Şubat Sivil Savunma ve 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle Kurumlarınca yapılan ve yapılacak olan, eğitimler kurum çalışmaları ve ilimizin jeolojik konumu ve etkili olabilecek doğal afetler hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

 

AFAD İl Müdürü Hasan Sait Korkutata “Vatandaşlarımızın doğal afetlere karşı hazırlık olmaları için vereceğimiz eğitimler çok önemlidir. Bu neticede vatandaşlarımız ile muhatap olabileceğimiz yer yazılı ve görsel basındır. Sizlerde bu durumda bizlere yardımcı olmanız önemlidir.” dedi.

 

Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Emre Kılıç, Halkımızın başına bir felaket gelmeden önce felaketin zararını en aza indirecek tedbirlerin alınması çok önemlidir ve sivil savunma bilincine herkesin sahip olması gerektiğini vurgulayarak, programa katılan basın mensuplarına teşekkür etti.

 

 

 
Bu haber 1418 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI