Bugun...Ağıldan Kaçan Koyunları Jandarma Buldu
Tarih: 21-05-2018 16:27:43 + -


Yapılan hırsızlık ihbarı üzerine Jandarma devriyeleri ve Olay yeri inceleme ekibi anında olay yerine intikal ederek ağıl ve çevresinde titiz bir inceleme başlatmıştır.


Ağıldan Kaçan Koyunları Jandarma Buldu

Jandarma Buldu

 

19.05.2018 günü saat:10.00 sıralarında 156 Jandarma İmdat hattını arayan M.Ü. isimli vatandaş kendisine ait 150 adet küçükbaş hayvanının ağıldan çalınmış olduğu ihbarında bulunmuştur.

 

Yapılan hırsızlık ihbarı üzerine Jandarma devriyeleri ve Olay yeri inceleme ekibi anında olay yerine intikal ederek ağıl ve çevresinde titiz bir inceleme başlatmıştır. Elde edilen iz ve emareler ışığında herhangi bir hırsızlık bulgusuna rastlamayan ekipler hayvanların ağıldan kendiliğinden ayrılmış olabileceğini değerlendirerek arazide geniş çaplı bir arama faaliyeti gerçekleştirmiştir. Kaybolan 150 küçükbaş hayvanın tamamı yapılan 4 saatlik titiz bir arama sonucunda köyden 8 km. uzaklıkta dere yatağında bulunmuştur.

 

Hayvanlarını yerinde göremeyince çalındığını zanneden M.Ü. sürüsünü kendisine tam ve eksiksiz olarak teslim eden Jandarma ekiplerine duymuş olduğu memnuniyeti bildirmiştir. Jandarma ekipleri hayvan sahibine ağılın güvenliği ve alacağı emniyet tedbirleri ile ilgili bilgi verdikten sonra olay yerinden ayrılmışlardır.

 
Bu haber 3671 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI