Bugun...Ahmet ve Alper’in Sünnet Düğünü Gerçekleştirildi
Tarih: 09-09-2017 12:06:48 + -


Karatekin Gazetesi imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı’nın, oğulları Ahmet ve Alper için düzenlediği sünnet düğünü gerçekleştirildi.


Ahmet ve Alper’in Sünnet Düğünü Gerçekleştirildi

Kayıkçı Ailesinin Mutlu Günü

 

Çankırı’da yayın hayatını sürdüren Karatekin Gazetesi imtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı’nın, oğulları Ahmet ve Alper için düzenlediği sünnet düğünü gerçekleştirildi.

 

8 Eylül 2017 Cuma günü saat 18:30’da gezi programı ile başlayan düğün aynı gün akşamı Çankırı Büyük Otel Bahçesinde saat 19:30’da gerçekleştirilen sünnet düğününe Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, STK ve siyasi parti temsilcileri, Basın mensupları, Mahalli Gazete sahipleri, Çalışan Gazeteciler Derneği yönetim kurulu ve üyeleri ile çok sayıda davetli konuklar katıldı. Misafirlerini kapıda karşılayan Sultan-Kazım Kayıkçı çifti konuklarına teşekkür ederek “hoş geldiniz” dedi.

 

Yeniçerilerin omuzlarında taşıdığı Osmanlı tahtının üzerinde salona giren Ahmet ve Alper’in sünnet tahtına oturması sonrasında Din görevlisi Satılmış Akyol tarafından dua yapıldı. Özellikle çocukların doyasıya eğlendiği sünnet düğününde semazen gösterisi de büyük ilgi gördü.

 

Gerçekleştirilen program sonunda Sultan-Kazım Kayıkçı çiftçi konuklarını iyi akşamlar dileğiyle kapıya kadar uğurlarken bol bol hatıra fotoğrafı da çektirmeyi unutmadılar.

 

Sünnet merasimi çeşitli ikramların yapılması, takı merasiminin gerçekleşmesiyle mutlu bir şekilde sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 5047 defa okunmuştur.

Etiketler :
METİN KOÇ / 09-09-2017 12:28:00

ALLAH KAYIKÇI AİLESİNE SÜNNET OLAN ÇOCUKLARININ DAMATLIKLARINI DA GÖSTERSİN.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Yaran Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI