Bugün...Ak Parti Çankırı İl Başkanlığı İl Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Listesi
Tarih: 22-05-2019 14:07:47 Güncelleme: 22-05-2019 14:59:47 + -


Ak Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik "Ak Parti Çankırı İl Başkanlığı İl Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Listemiz Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın denetimi neticesinde onaylanmış ve kesinleşmiştir." dedi.


Ak Parti Çankırı İl Başkanlığı İl Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Listesi

Ak Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik onaylanan ve kesinleşen İl Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Listesini paylaştı.

 

Abdulkadir Çelik, “Ak Parti Çankırı İl Başkanlığı İl Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Listemiz Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın denetimi neticesinde onaylanmış ve kesinleşmiştir. Kesinleşen Yönetim Kurulu listemizi saygıdeğer halkımızın bilgilerine sunuyoruz. Yeni Yönetim Kurulumuzla Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ilke ve hedefleri doğrultusunda Çankırı'mıza hayırlı ve faydalı hizmetler yapmak için Partimizin tüm kademeleri ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışacağız. Hayırlı uğurlu olması dileklerimle Yönetim Kurulunda bulunan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.” Dedi.

 

AK Parti İl Başkanlığı yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

 

Abdulkadir Çelik (Başkan), Hüseyin Sipahi, Metin Küçükertan, İsmail Portakal, Filiz Erdoğan, Mehmet Başbuğ, Ali Kunduracı, Burak Bulut, Kasım Emre Şan, İbrahim Harmancı, Oğuz Kapusuz, Melike Çilhan, Hasan Özler, Burak Yasin Saygı, Ümmehan Türkmen Tuna, İrfan Yelekçi, Yavuz Atasever, Bahri Astarlıoğlu, Nevin Karaman, Muzaffer Akdoğan, Bedriye Sezgi Aktaş, Tuncay Yaşar, Hakan Şekerci, Seyit Koç, Abdulkadir Ovacıklı, Ramazan Aslan, Sema Yiğit, Hamdi Elvan, Mehmet Ekşi, İsmail Ergün

 
Bu haber 2863 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI