Bugün...AK Parti Çankırı İl Genel Ve Belediye Meclis Üyeleri Açıklandı
Tarih: 19-02-2019 19:30:42 Güncelleme: 19-02-2019 23:41:42 + -


AK Parti İl Başkanı Celal Kaman tarafından parti binasında yapılan basın açıklamasında...devamını okuyunuz.


AK Parti Çankırı İl Genel Ve Belediye Meclis Üyeleri Açıklandı

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyesi adayları açıklandı.

 

Belediye Başkan Adayı Hüseyin Boz

 

Açıklanan listede Merkez İl Belediye Meclisi asil üyelerde Musa Çağlar, Özlem Önel, Zeynel Acar, Recep Deneci, Nail Altıparmak, Duran Karakoyun, Arif Sancar, Menekşe Erciyez, Şevket Koç, Aziz Mazlum, Dursun Andinç, Ömer Korkmaz, Sadık Demirdaş, Ramazan Aslan, Burak Bulut, Bahri Kılıç, Melike Çilhan, Halil İbrahim Solmaz, Ali Doğan, Ali Uslu, Emre Gümüş, Ahmet Döngeloğlu isimleri yer alıyor.

 

Belediye Meclisi Kontenjan Adayları:

 

1-Arif Hikmet Tosyalıoğlu

 

2-Metin Küçükertan

 

3-Mustafa Selci

 

İl Genel Meclisi üyelerinde ise Ruhi Şeker, Mustafa Çıbık, Mehmet Göktaş, Oğuz Kapusuz ve Kasım Emre Şan isimleri bulunuyor.

 

AK Parti İl Başkanı Celal Kaman tarafından parti binasında yapılan basın açıklamasında, "31 Mart yerel seçimlerine yaklaşık 40 gün gibi bir süremiz kaldı. İnşallah bu 40 günlük süreyi de en iyi şekilde değerlendirip 31 Mart akşamı da artık seçmenlerimiz kimi uygun gördüyse sonuçları hep birlikte göreceğiz" dedi.

 

İl Başkanı Kaman, "Valiliğimizde 14 ve 16 Şubat tarihinde 2 tane toplantı yaptık tüm siyasi partilerin temsilcileriyle. Orada bir centilmenlik anlaşması yaptık partilerle beraber. Hem seçimlerin huzurlu geçmesi için hem de hemşehrilerimizi rahatsız etmeme konusunda özellikte ses cihazlı araçlar hemde bayraklar çevre kirliliğine sebep olurdu. İlimizde hoş bir görüntü olmuyordu. Bu konuda da sadece seçim büroları ve parti başkanlıkları önünde 15'şer metre mesafede bayrak asılması konusunda centilmenlik anlaşması yaptık. Ben buradan seçime katılacak tüm partilere başarılar diliyorum. AK Parti olarak 11 ilçe, il merkezi ve 3 belde olmak üzere seçime giriyoruz. Tüm belediye başkanlığı olan yerde seçime giriyoruz. AK Parti olarak hedefimiz 11 ilçe, 3 belde ve il belediyesini alma hedefimiz var. Bütün çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz. İl Seçim Koordinasyon Merkezimiz, İlçe Seçim Koordinasyon Merkezimiz beldelerde çalışmalarına başlamıştır. Kalan 40 günü de en iyi şekilde değerlendirip 31 Mart akşamı bitireceğiz, daha sonrasında tercih seçmenlerimizin olacak" diye konuştu. 
Bu haber 6653 defa okunmuştur.

Etiketler :
Tarafsız / 22-02-2019 15:24:00

Aynı tas aynı hamam. Bir cacık olmaz. Tarikat - Menfaat arasında güzel bir paylaşım olmuş. 80 bin insan seyrediyor aynı çark dönmeye devam ediyor. Yazık bu memlekete.

yeni mahalleli / 21-02-2019 11:12:00

Önceden her şey vatan içindi; şimdi ise her şey çıkar için.

VATANDAŞ / 20-02-2019 11:30:00

Mustafa Çıbık hangi zamandan beri AK Partili olmuş? AK partiye yakınlığı varmışmı? Ölçmek, biçmek, parsellemek içinmi ihtiyaç duyuldu? Kimin parmağı var bu işte?

yaşar istek / 20-02-2019 10:24:00

Herhalde ilimizi yönetmeye sadece müteahhitler muktedir olacak.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI