Bugun...Ali Çapcı Çankırı Belediye Başkanlığı İçin Aday Olabileceğini Duyurdu
Tarih: 22-08-2018 10:58:04 Güncelleme: 22-08-2018 11:04:04 + -


Şabanözü ilçemizin tecrübeli, eski Belediye Başkanı Ali Çapcı "tecrübemize, bilgimize güvenerek, emeğimizi de düşünerek, Çankırı merkezimizde bu tecrübelerimizi aktarabiliriz, faydalı olabiliriz düşüncesiyle aday olma kararını verdiğini söyledi.”Çankırı Belediye Başkanlığı İçin Aday Olabileceği Sinyallerini Veriyor!

 

Çapcı” Şahıs olarak çevremize, doğup büyüdüğümüz topraklara karşı sorumluluk duyan bir insanım.” Dedi.

 

www.haberci18.com’a konuşan Şabanözü ilçemizin tecrübeli, eski Belediye Başkanı Ali Çapcı “Biz uzun yıllarla birlikte tecrübemize, bilgimize güvenerek, emeğimizi de düşünerek, göz önüne de getirerek belki Çankırı’mızda, Çankırı merkezimizde de bu tecrübelerimizi aktarabiliriz, faydalı olabiliriz düşüncesiyle aday olma kararını verdiğini söyledi.”

 

Allah izin verirse 2019 yerel seçimlerinde Çankırı halkımızın huzurlarına “Mutlu İnsanlar, Marka Şehir Çankırı” Hedefi ile çıkmak istiyorum.

 

Eğitimciyim. 1984 yılında memuriyete başladım 15 yıl Öğretmen ve İdareci olarak çalıştım. Siyaset ana bilim dalında Yüksek Lisans yaptım. Daha sonra 3 Dönem (1999-2014) Şabanözü ilçesinde Belediye Başkanlığı yaptım. Şabanözü Belediye Spor Kulübünü (1999), Şabanözü Organize Sanayi Bölgesini(2005) faaliyete geçirdik. Şabanözü’nü şehir olma yolunda hızla gelişimini sağlamaya çalıştık.

 

İlim Yayma Cemiyeti, İnsani Yardım Vakfı, Deniz Feneri Derneği, Stratejik Düşünce Vakfı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernekleri gibi birçok sivil toplum kuruluşlarında çalıştım. Halen Türk Kızılay’ı Şabanözü şube temsilcisiyim. Yöneticilik üzerine basılı bir kitabım bulunmaktadır.

 

Gerek bölgemde, gerek Türkiye’de gerekse Dünya’da birçok İdari-Siyasi-Ekonomik-Sosyal-Kültürel-İnsani-Eğitim-Spor ve Kültürel alanda ülkemizin gelişmesine, lider ülke olmasına katkı sağlayacak çalışmalar içerisinde bulundum.

 

Çankırı’da inşallah bize bir görev düşerse elbette Çankırı’nın en büyük sorunu, en önemli sorunlarını sıralar isek, bir alt yapının değişmesi, imar sorunu ve trafik sorunu Çankırı’mızın başlıca sorunlarıdır dedi.

 

İnşaallah nasip olursa, Çankırı’nın sorunlarını bilen birisi olarak halkımızla birlikte Çankırı’mıza “Bilgimle, Tecrübemle, Enerjimle ve Azmimle” faydalı olacağıma ve bu ağır yükün altından kalkacağıma inanıyor ve güveniyorum.

 

Bu vesile ile Çankırı halkımızın mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik eder, Alem-i İslam için hayırlara vesile olmasını, şehrimize ülkemize sağlık mutluluk ve başarılar getirmesini diler, saygılarımı sunarım.

 

Ali Çapcı ​0533 955 33 61
Bu haber 2922 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI