Bugün...Atılkan Ve Yerlikaya Ailelerinin Mutlu Günü
Tarih: 11-07-2018 09:40:05 + -


Şehrimizde sevilip sayılan, Çankırı’mızın saygın ailelerinden Atılkan ve Yerlikaya ailesi dünürşü oldu.


Atılkan Ve Yerlikaya Ailelerinin Mutlu Günü

Çankırı Barosu Avukatlarından Avukat Tuba Atılkan, MKE Kurumu Makine Mühendislerinden Murat Yerlikaya ile evlendi.

 

Mutlu Gün

 

Atılkan Ve Yerlikaya Aileleri Evlatları Tuba & Murat İçin Görkemli Bir Düğün Yaptılar

 

Tuba İle Murat Dünya Evine Girdiler

 

Gelin ile damat hayatlarını birleştirmenin, anne ve babalar ise dünürşü olmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

Çiftlerimizin Anne-babaları Sibel- Mustafa Atılkan ve Derya- Adnan Yerlikaya düğün merasimine gelen konuklarla yakından ilgilenerek mutlu günlerini davetlileri ile paylaştılar.

 

Çankırı’da gerçekleşen çeşitli etkinlikler ile Ankara Gölbaşı’na taşınan düğünün diğer bölümleri mutlu şekilde devam etti.

 

Çankırı’da olduğu gibi Ankara gölbaşındaki düğüne de çok sayıda davetli katıldı.

 

Avukat Tuba Atılkan’ın Nikah şahitliğini AK Parti İl Başkanı Celal Kaman ile Çankırı Baro Başkanı Avukat Erkan Köroğlu yaptılar. Makine Mühendislerinden Murat Yerlikaya’nın şahitliğini ise kurumunun üst düzey yetkilileri üstlendi.

 

Bu mutlu günlerinde dostlarını aralarında görmekten mutlu olan kız ve damat evi aileleri Çankırı Büyük Otelde gerçekleşen etkinliklerini Ankara’ya taşıyarak Gölbaşında da görkemli bir düğün yaptılar. Gelin hanımın Annesi Sibel, Babası Mustafa Atılkan, damat beyin annesi Derya, babası Adnan Yerlikaya mutlu günlerinde evlatlarının yaşadığı heyecana ortak oldular.

 

Şehrimizde sevilip sayılan, Çankırı’mızın saygın ailelerinden olan Atılkan ve Yerlikaya ailesinin düğünlerinde bulunamayan davetliler ise telgrafları, çiçek ve çelenkleri ile Atılkan ve Yerlikaya ailelerini desteklediler. Balo, takı merasimi, müzik-eğlence gibi etkinliklerin sergilendiği muhteşem düğünde eğlence geç vakitlere kadar devam etti. Çeşitli ikramların yapıldığı düğünde her iki aile konukları ile bire bir ilgilendiler.

 

Yoğun katılımın olduğu balo ile düğün töreni gece geç vakitlerde hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile son buldu.

 

Kameralarımıza konuşan gelin hanım Tuba-Damat bey Murat çifti, Çankırı’nın güzide ailelerinden Sibel-Mustafa Atılkan ailesi, Derya-Adnan Yerlikaya ailesi ile dünürşü olmanın heyecanını, çocuklarının güzel günlerinde sevdikleri dostları ve seçkin davetlilerini aralarında görmekten mutlu olduklarını söylediler.

 

Birbirleri için çarpan iki kalple sımsıcak bir sevgi, kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç insan, Yuvalarının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istedikleri dostlarını aralarında görmekten dolayı çok mutlu oldular.

 

Amaçları yuva kurmak ve gayeleri mutlu olmak olan çiftimiz Avukat Tuba ve Makine Mühendisimiz Murat’a www.haberci18.com İnternet Medyası olarak ömür boyu mutluluklar dilerken, bir yastıkta kocamaları, sonuna kadar mutlu olmaları, düğünlerinin de hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunuyoruz.

 

 

 

 
Bu haber 11924 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Yaran Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI