Bugün...Avrupa’ya Çuf Çuf…
Tarih: 11-01-2019 18:51:43 + -


Yapacakları staj çalışması için oldukça heyecanlı oldukları gözlemlenen öğrencilerimizi, okul müdürü İsmail Karabasmaz ve Proje Koordinatörü Harun Akgüç, Ankara Esenboğa havalimanından Prag‘a uğurladı.


Avrupa’ya Çuf Çuf…

Avrupa’ya Çuf Çuf…

 

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak, Türkiye Ulusal Ajansı, Erasmus+ kapsamında kabul gören projemiz “Avrupa’ya Çuf Çuf” için beklenen gün geldi.

 

Toplamda üç hareketlilikten oluşan projenin ilk ayağı 7/01/2019 Pazartesi günü başladı. Rehber öğretmenleri Filiz Gürbüz refakatinde 7 öğrencimiz, önümüzdeki üç haftayı Çek Cumhuriyeti‘nin başkenti Prag‘ta geçirecekler. Burada raylı sistemler inşaat, alt yapı, sinyalizasyon, elektronik ve mekanik alanlarında eğitim alacak öğrencilerimiz için proje sonunda Europass belgesi verilecektir.

 

Yapacakları staj çalışması için oldukça heyecanlı oldukları gözlemlenen öğrencilerimizi, okul müdürü İsmail Karabasmaz ve Proje Koordinatörü Harun Akgüç, Ankara Esenboğa havalimanından Prag‘a uğurladı. Projenin okulumuz, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için başarılı geçmesini dileriz.

 

 

 
Bu haber 2779 defa okunmuştur.

Etiketler :
Osman Tabanlı / 12-01-2019 14:28:00

Velisi olduğum okulun bu gibi haberleriyle gurur duymamak elde değil. Öncelikle eğitime gönül vermiş okul müdürü İsmail Karabasmaz ve öğretmenlerine ayrıca idari personeline, hizmetlisi ne kadar teşekkür ediyoruz.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI