Bugün...Bağlantı Yolları Ve Köprü Işıklandırması Yapılacak (Özel Haber)
Tarih: 05-04-2018 18:49:22 Güncelleme: 05-04-2018 18:59:22 + -


Gündem maddelerimizden olan Aşiyan Köprülü Kavşak Projesi’nin yarım kalan işlerin akıbetini Belediye Başkanı İrfan Dinç beye sorduk. İşin teslimatında Belediye ye ait olan yarım kalan işlerin yapılacağının sözünü aldık.


Bağlantı Yolları Ve Köprü Işıklandırması Yapılacak (Özel Haber)

Başkan Dinç "Bizim hiç bir projemiz ve hiç bir işimiz yarım kalmaz." dedi.

 

05 Nisan 2018 Perşembe günü saat 11.30'da GES Projesi ile ilgili basın toplantısı Güneş Enerji Santrali alanında gerçekleşti. Gündem maddelerimizden olan Aşiyan Köprülü Kavşak Projesi’nin yarım kalan işlerin akıbetini Belediye Başkanı İrfan Dinç beye sorduk.

 

www.haberci18.com İnternet Medya admini olarak “Sorumuzu cevapsız bırakmayan başkan Dinç; İlgi ve alakamıza teşekkür ederek Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü’nün Aşiyan Köprülü Kavşak işini bize teslim ettikten sonra bağlantı yolları ve köprü ışıklandırmalarının da yapılacağının sözünü verdi.

 

Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü Aşiyan Köprülü Kavşak İşini Belediye Başkanlığına Devrettikten Sonra Bağlantı Yolları da, Köprü Işıklandırması da Yapılacak.

 

Işıklandırma Yok ????

 

Köprü Işıklandırması Acil İhtiyaç!

 

Çankırı Belediyesi olarak şehrin dört ana noktasını birleştiren Aşiyan Köprülü Kavşak Projesi’nin peyzaj çalışmaları da tamamladı. Aşiyan Köprülü Kavşak’ın orta refüjünde değişik türde süs bitkileri ile peyzaj uygulaması yaparak bölünmüş yolun renkli ve güzel bir görünüme kavuştu.

 

Şehir trafiğinin yükünü hafifletmek amacı ile uygulama projesi Çankırı Belediyemizce hazırlanan ve yapım işi Karayolları 15. Bölge Müdürlüğünce gerçekleştirilen Aşiyan Köprülü Kavşak’ın üst kısmında yer alan orta refüjde başlatılan bitkilendirme çalışmaları sona erdi.

 

Fakat Köprü’nün Işıklandırması Acil İhtiyaç!

 

Köprü güzel oldu emeği geçenlerden ve yapılmasına vesile olanlardan Allah razı olsun. Bağlantı yolları da hayırlısıyla bir biterse daha da güzel olacak. Şu anda aydınlatma ve yön levhaları eksik. Çankırılı biri için önemli değil ancak dışarıdan gelenler için yön levhası ve ışıklandırma şart.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3055 defa okunmuştur.

Etiketler :
vatandaş / 06-04-2018 16:36:00

köprü bağlantı yerleri çukur gibi lap lap düşüyor tekerler, oraları asfaltla doldurmak gerek

vatandaş / 06-04-2018 10:51:00

Köprünün Kırkevler istikametine gidiş tarafındaki ayağını bulabilmek için şehri turlamanız gerekiyor.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI