Bugün...Bakan Pakdemirli’den Çankırılılara Müjde
Tarih: 15-03-2019 14:28:03 + -


Tatlıçay Projesi kapsamında ise Aşiyan Köprülü Kavşak ile Açıcay ve Tatlıçay’ın kesiştiği 3500 metrelik alanda birinci etap çalışmalarının başlatılma sözü de alındı.


Bakan Pakdemirli’den Çankırılılara Müjde

Çankırı Belediyesi’ni ziyaret edenTarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’denBelediye Başkanı Hüseyin Boz’un projelerinden Bakanlığını ilgilendiren projelere destek sözü geldi. Bakan Pakdemirli, Çankırılılara Tatlıçay, Mezbaha ve Hayvan Pazarı projelerinin gerçekleştirilmesi için destek vereceğini müjdeledi.

 

Çankırı Belediyesi’nin Mezbaha ve Hayvan Pazarı Projesi ile Tatlıçay Projesi, Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesindeki ilgili müdürlüklere Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından teslim edildi. Konu ile ilgili yapım çalışmalarının gerçekleştirilmesi yönünde gerekli talimatlar Bakan Pakdemirli tarafından verildi. Çalışmalar kapsamında; sosyal tesisi, büyük ve küçükbaş hayvan pazarı ile vatandaşların kurbanlıklarını kesebileceği alanlar başta olmak üzere Çankırı halkının modern bir Mezbaha ve Hayvan Pazarına kavuşacağı bildirildi. Tatlıçay Projesi kapsamında ise Aşiyan Köprülü Kavşak ile Açıcay ve Tatlıçay’ın kesiştiği 3500metrelik alanda birinci etap çalışmalarının başlatılma sözü de alındı.

 

 

 

 
Bu haber 1404 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI