Bugun...Baki Ve Veli Ailelerinin Düğün Mutluluğu
Tarih: 21-11-2016 00:11:11 Güncelleme: 21-11-2016 00:42:11 + -


Aysel-Satılmış Baki çiftinin oğulları Ömer, Necla-İsmail Veli çiftinin kızları Seda ile mutluluğa ‘evet’ dedi.


Baki Ve Veli Ailelerinin Düğün Mutluluğu

İki Mutlu Çifte Düzce Ve Çankırı’da İki Görkemli Düğün

 

Çankırı’nın ve Düzce’nin tanınmış ailelerinden Baki ve Veli aileleri dünürşü oldular.

 

Seda ile Ömer Düzce ve Çankırı’da yapılan görkemli düğün törenleri ile hayatlarını birleştirdiler.

 

Aysel-Satılmış Baki çiftinin oğulları Ömer, Necla-İsmail Veli çiftinin kızları Seda ile mutluluğa ‘evet’ dedi.

 

Kıyılan resmi nikâhla "Evet" diyen genç çiftler bir ömür boyu mutlu olmanın sözünü verdiler.

 

Baki ve Veli ailelerinin bu mutlu gününde (Kız Evi) 19 Kasım 2016 Cumartesi günü Düzce Pelemir Otel Fulya Düğün Salonu’nda bir düğün merasimi gerçekleştirildi. Düğün merasimine Veli ve Baki ailelerinin sevenleri, yakınları, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. Necla-İsmail Veli ailesi misafirlerini kapıda karşılayarak tebrikleri kabul etti. Misafirlere geleneksel Düzce düğünlerinde sergilenen menüler ikram edildi.

 

20 Kasım 2016 Pazar günü (Erkek Evi) Çankırı Hacı Ali Düğün Salonunda yapılan törene çok sayıda davetli katılırken, Baki ve Veli ailelerinin mutlulukları da yüzlerinden okunuyordu. Düzce de olduğu gibi Çankırı’da da düğün merasimine Baki ailesinin sevenleri, yakınları, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı.

 

Birlikte ilk danslarını eden genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, davetliler de genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. Çiçeği burnunda çift ve davetliler çalan müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.

 

İstanbul Memursen Başkanı hemşerimiz Durali Baki ve Genel Maden İş Sendikası Başkan Yardımcısı Satılmış Uludağ ile birlikte Zonguldak KHB Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Üke Baki ve Veli ailelerini yalnız bırakmayarak Çankırı’mızdaki düğüne katıldılar.

 

Genç çiftlere Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı Hediye Verildi

 

Çankırı Kamu Sen Çankırı İl temsilcisi Metin Memiş ve yönetim kurulu üyeleri Ömer Faruk ile Seda’nın düğününe katılarak şanlı Türk Bayrağımızı ve mukaddes kitabımız Kuran'ı Kerim i hediye ederek mutluluklar dilediler.

 

Çeşitli ikramların ardından gerçekleşen pasta kesme ve takı merasiminden sonra gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen çift ve ailesi düğünlerine katılan tüm konuklara teşekkür etti.

 

Aysel-Satılmış Baki çift ile Necla-İsmail Veli çifti düğün törenine katılan davetliler ile yakından ilgilenirken, kapıda karşıladıkları misafirlerini düğün merasimi bitiminde yine kapıya kadar uğurladılar.

 

Birbirleri için çarpan iki kalple sımsıcak bir sevgi, kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç insan, yuvalarının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istedikleri dostlarını aralarında görmekten dolayı çok mutlu olduklarını söylediler.

 

Bu mutlu günde zaman zaman neşeli zaman zaman ise duygusal anlar yaşayan Seda ve Ömer Baki çifti, www.haberci18.com’a yaptıkları açıklamada “Bizleri bu güzel günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah inşallah bizi ve tüm aileleri bir ömür boyu mutlu eder. En kötü günümüz böyle olsun” diye konuştular.

 

Düğün hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile son buldu.

 

www.haberci18.com yazı ailesi olarak genç çifte mutluluklar diler, Baki ve Veli ailelerini de tebrik ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Damadımızın babası Satılmış Baki bahşişleri yağdırdı.

 
Bu haber 7187 defa okunmuştur.

Etiketler :
HASAN HARPUT / 21-11-2016 09:44:00

Ömür boyu mutluluklar dilerim ALLAH hayırlı uğurlu etsin.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Yaran Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI