Bugün...Başımıza Bir Felaket Gelmeden Buraya Tedbir Alınmalı (Özel Haber)
Tarih: 06-02-2019 18:35:31 + -


Karatekin Mahallesi, Mezarlık Caddesi, Atatürk Orta Okulu arka kısmı, Mezarlık’a giriş bölgesinde bulunan Ali Baba Kapısı karşısındaki yol çökmeye başladı, tehlike sinyalleri veriyor.


Başımıza Bir Felaket Gelmeden Buraya Tedbir Alınmalı (Özel Haber)

Uyarıyoruz!

 

Yol çökmek üzere, tedbir alınmalı.

 

Bir kaza, bela olmadan yetkililerin önlem almasını istiyoruz. Bu işler bir plastik duba koymakla olmaz. Acilen tedbir.

 

İlimiz Karatekin Mahallesi, Mezarlık Caddesi, Atatürk Orta Okulu arka kısmı, Mezarlık’a giriş bölgesinde bulunan Ali Baba Kapısı karşısındaki yol kendi kendine çökmeye başladı.

 

Yörede yaşayan vatandaşlar www.haberci18.com haber merkezimizi arayarak yolun tehlike saçtığını söylediler. “Yolda çok büyük oturma, çökme var. Buna rağmen hiçbir önlem alınmadı, sadece bir tane duba konuldu başka icraat yok. Başımıza bir kaza, bela gelmeden, en önemlisi de her hangi olumsuz bir olay yaşanmadan yetkililerin tedbir almasını istiyoruz.”

 

Bu sorunla ilgili gelişmelerin yetkililerce cevaplanması ve çözümlenmesini gözlemekteyiz.

 

Yağan her yağmur ve karla birlikte bu çökmenin etkisiyle yolun tamamen yıkılması an meselesi haline gelecek. Bu haliyle tehlike arz etmesine rağmen, çevresinde herhangi bir önlem, uyarıcı bir levha bulunmuyor.

 

Yol Çökebilir!

 

Yolun altı oyuluyor. Vatandaşlar, öğrenciler korkudan söz konusu alandan gelip gidemiyorlar. Söz konusu bölgeye gidip gördük ve görselledik. Adım adım, karış karış şehrimizi takip ediyoruz.

 

Çankırı Belediyesi ve ilgililerin bir an önce kimsenin canı yanmadan bu yolun çevresinde vatandaşı uyarıcı veya yıkılmasını önleyici tedbirler alınmalı.

 

Felaket tellallığı yaptığımız düşünülmesin. Yolun ve kaldırımın çökmesi durumunda yolu kullanan araçların büyük tehlike geçirebileceğini de söylemekten kaçınmıyoruz. Yolun çökmesi halinde kamusal çok önemli bir zararın meydana geleceği de açıkça ortada.

 

Burada ayrı bir boşluk oluşmuş olabilir. Teknik inceleme yapılıp ayrıntıların ortaya çıkacağını ümit ediyoruz. Çünkü oturmakta, çökmekte olan yolun hemen yanı başında Atatürk Orta Okulu var, içerisinde de öğrenciler ve insanları var. Bir felaketin yaşanmaması için yardımcı olun. Yöre halkı ve vatandaşları kabus yaşamaya mahkum etmeyiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 4490 defa okunmuştur.

Etiketler :
ahmet / 08-02-2019 16:34:00

Sevgili Mustafa abi boşuna uğraşıyosun. Devlet hastanesinin duvarıda aynı durumda çöktü çökecek anayola üstelik, bisiklet yolu tamamlandı kenar duvarlarını kazma ile kazıyıp üste geri beton atıyolar onlarıda git gör yol boyu rezillik üzerindeki teller yıkılıyor.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI