Bugun...Başkan Dinç Muhtarları Dinledi
Tarih: 30-12-2016 12:19:40 + -


Dinç, “Şehrimizin sorunlarına hâkim kişiler olarak gördüğümüz muhtarlarımızla bir araya geldik." dedi.


Başkan Dinç Muhtarları Dinledi

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç,  merkeze bağlı mahalle muhtarları ile bir araya gelerek istek ve önerileri dinledi. Çankırı’nın aydınlık geleceği için muhtarlar ile ortak akıl, birlik ve beraberlik içerisinde hizmetler gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Dinç, “Muhtarlarımızın yerel yönetim ile birlikte etkin ve verimli bir çalışma süreci göstererek başarı sağlayacaklarına inanıyorum.” dedi.

 

Çankırı merkez muhtarları Belediye Başkanı İrfan Dinç başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi. Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda muhtarların istek ve önerileri dinlendi,  mahallelerin ihtiyaçları konuşuldu.

 

Çankırı için yapılan çalışmalardan ve gerçekleştirilecek projelerden de bahseden Dinç, “Şehrimizin sorunlarına hâkim kişiler olarak gördüğümüz muhtarlarımızla bir araya geldik. Çankırı’ya dair konuları hep birlikte ele alıyoruz. Bir şehrin ihtiyaçları mahallelerden başlar ve oralarda şekillenir.

 

Bu yüzden ihtiyaçlara cevap verebilecek, sorunları çözebilecek irade olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukları imkânlarımızı da zorlayarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Konu şehrimiz olunca muhtarlarımız ile birlikte hareket etmeyi önemli buluyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 
Bu haber 1938 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI