Bugün...Başkan Esen, Siyasi Parti İl Başkanlarıyla Buluştu
Tarih: 29-07-2019 20:55:12 + -


Buluşmaya MHP İl Başkanı Hasan, Çakır, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, CHP İl Başkanı İlhan Tekin, İYİ Parti İl Başkanı Bora Kanat, Yeniden Refah Partisini temsilen Kadir Salepçi katıldılar.


Başkan Esen, Siyasi Parti İl Başkanlarıyla Buluştu

İl Başkanlarıyla Buluştu

 

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, siyasi parti ile başkanlarıyla bir araya geldi.

 

Buluşmaya MHP İl Başkanı Hasan, Çakır, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, CHP İl Başkanı İlhan Tekin, İYİ Parti İl Başkanı Bora Kanat, Yeniden Refah Partisini temsilen ise Kadir Salepçi katıldılar.

 

Çivitçioğlu Medresesi’nde siyasi parti il başkanlarını misafir eden Başkan Esen, 4 aylık çalışma süresi ve projeleri ile ilgili genel bilgiler verirken, toplumun her kesimden gelen önerilere açık olduklarını anlattı.

 

Kent yönetiminde istişarenin önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Esen, "Bugün burada farklı siyasi düşüncelerde olan partilerimizin il başkanlarıyla çalışmalarımızı istişare etmek ve önerilerini dinlemek için bir araya geldik. Memlekete hizmet etmek isteyen herkese kapımızın açık olduğunu özellikle ifade ediyorum. Ben Çankırı’nın belediye başkanıyım ve bu kentte yaşayan herkesin düşüncesi benim için çok kıymetli. Bu anlamda periyodik aralıklarla toplumun farklı kesimlerini temsil eden gruplarla buluşup, öneri ve şikâyetlerini dinleyeceğim.” dedi.

 

Esen, şeffaf ve üretken bir belediyecilik vizyonuyla hareket ettiklerini kaydetti.

 

Öneri ve düşüncelerini Başkan Esen’e sunan siyasi parti il başkanları da görüşmeden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

 

 
Bu haber 1637 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI