Bugün...Belediye Başkanı Esen Tüm Birimlerden Envanter Kayıtlarını Talep Etti
Tarih: 11-04-2019 14:42:01 + -


Esen, Çankırı Belediyesi’nin bundan sonraki süreçte kurumsal bir yapıya kavuşacağına dikkat çekti.


Belediye Başkanı Esen Tüm Birimlerden Envanter Kayıtlarını Talep Etti

Başkan Esen, Kadın Eğitim Kültür Merkezine Çat Kapı Ziyaret

 

“Kimseyi Boş Durdurmayacağız”

 

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Oturmak için değil, çalışmak için geldik. Boş durmayacağız, kimseyi de boş durdurmayacağız.” dedi.

 

Makamı ziyaretçi akınına uğrayan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bir yandan misafirleri ile ilgilenirken diğer yandan da belediye bünyesinde hizmet veren birimleri denetliyor.

 

Başkan Esen, Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi ile Esentepe Kültür Merkezine giderek çalışanlarını denetledi.

 

Burada çalışan yetkililerden bilgi alan Esen, Merkez bünyesinde verilen hizmetlerden faydalanan kursiyerlerle de bir süre sohbet etti. Kentin kaynaklarının, kent insanına yönelik olarak kullanılacağının altını çizen Esen, sosyal, kültürel, ekonomik ve bilimsel alanda üretimi teşvik eden bir anlayışın Çankırı Belediyesi’nde hâkim kılınacağını vurguladı. Üretimle ilgili çeşitli projeler geliştirdiklerini belirten Esen, “Halkımız bizi bu makama oturmak için değil, çalışmak için seçti. Yapacak çok işimiz var, bunun için çok çalışacağız. Boş durmayacağız, kimseyi de boş durdurmayacağız. Üretken belediyecilik vizyonumuz çerçevesinde bünyemizde hizmet veren tüm birimlerimiz ile üreteceğiz. Kazanan hem Çankırı halkı hem de Çankırı Belediyesi olacak.” ifadelerini kullandı.

 

Tüm birimlerden envanter kayıtlarını talep eden Esen, Çankırı Belediyesi’nin bundan sonraki süreçte kurumsal bir yapıya kavuşacağına dikkat çekti. Esen, Çankırı’da dayanışma ve huzuru sağlayan bir belediyecilik örneği göstereceklerini de sözlerine ekledi.

 

 

 

 
Bu haber 4690 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI