Bugün...Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’den Muhtarlara Açık Çek
Tarih: 10-08-2019 10:47:31 + -


Başkan Esen, “Bizler de sizin gibi hizmete talip olmuş insanlarız. Tek amacımız geleceğe daha güzel, daha modern, daha yaşanabilir bir Çankırı hazırlamaktır" dedi.


Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’den Muhtarlara Açık Çek

“Sizlere Kapım Sonuna Kadar Açıktır”

 

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

 

Mahalle muhtarları ile akşam yemeğinde buluşan Başkan Esen, muhtarların mahallelerindeki sorunlar ile çözüm mercileri arasında köprü vazifesi gördüğünü anlattı.

 

Muhtarların zor ve meşakkatli bir görev ifa ettiklerinin altını çizen Başkan Esen, “Bizler de sizin gibi hizmete talip olmuş insanlarız. Tek amacımız geleceğe daha güzel, daha modern, daha yaşanabilir bir Çankırı hazırlamaktır. Bu anlamda birlikte çalışacak, sorunları birlikte aşacağız. Bu anlamda sizlere kapımız sonuna kadar açıktır, istediğiniz an bana ulaşabilir, sorun ve sıkıntıları iletebilirsiniz” dedi.

 

Başkan Esen, muhtarların mahallerindeki şikayet ve istekleri not alırken, muhtarlardan gelen çözüm önerilerini de dinledi.

 

Esen, muhtarlarla sık sık bir araya geleceklerini sözlerine ekledi.

 

Başkan Esen, Muhtar Ergan’ı Tedavi Gördüğü Hastanede Ziyaret Etti

 

Toplantının ardından Başkan Esen, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Bayram Ergan’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek, acil şifa dileklerini iletti.

 

 

 
Bu haber 2166 defa okunmuştur.

Etiketler :
Salih Yalçın / 10-08-2019 11:04:00

Sayın Belediye Başkanımız verdiği sözleri yerine getirme gayreti ile Çankırımız için çalışıyor. Sayın Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyor, Allah (cc) Yâr ve Yardımcıları Olsun diyorum.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI