Bugun...Belediye Personeli Ustalık Belgesini Aldı
Tarih: 23-02-2018 20:08:29 + -


Eğitime ilk grupta yaklaşık 50 kişi katıldı. Eğitimi başarı ile tamamlayanlar ise ustalık belgelerini almaya hak kazandı.


Belediye Personeli Ustalık Belgesini Aldı

Çankırı Belediyesi, Milli Eğitim iş birliği ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personeline ustalık eğitimi imkânı sağladı. Eğitime ilk grupta yaklaşık 50 kişi katıldı. Eğitimi başarı ile tamamlayanlar ise ustalık belgelerini almaya hak kazandı.

 

Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi, Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünde görev yapan personele ustalık eğitimi vermeye başladı. Belediye Başkanı İrfan Dinç, eğitime katılan personelin, çalıştıkları alanlarla ilgili yeterliliklerini, alacakları ustalık belgeleri ile tescil ettirmiş olacaklarını söyledi. Dinç, “Her işimizi işinin ehli insanlarla yürütmek ve şehrimizde ehil insanlar yetiştirmek istiyoruz. Bilgi birikimini ve yetenekleri doğrultusunda donanımını arttırdığımız her çalışanımız, yaşadığımız kente daha kalıcı işler yapması demektir. Çankırı Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitime olan desteğimiz sürecektir. Eğitimin her alanında verdiğimiz destek ile bu şehrin gelişimi için çivi çakacak bireyler yetişmesi temennimizdir.” ifadelerini kullandı.  Eğitimlerin belirli dönemlerde gruplar halinde devam edeceği bildirildi.

 
Bu haber 1824 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI