Bugün...Belediye Spor Güreş Takımından Kırkpınar Mesaisi
Tarih: 03-07-2018 12:55:45 + -


Çankırı Belediye Spor Güreş Takımı, 09–15 Temmuz 2018 tarihlerinde düzenlenecek “657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri” için antrenmanlarına tam gaz devam ediyor.


Belediye Spor Güreş Takımından Kırkpınar Mesaisi

Çankırı Belediye Spor Güreş Takımı, 09–15 Temmuz 2018 tarihlerinde düzenlenecek “657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri” için antrenmanlarına tam gaz devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Boz, geçtiğimiz yıllarda Kırkpınar Şampiyonluğunu elde eden güreşçimiz Emre Can Demirel’in kürsüyü bu yıl diğer takım arkadaşları ile paylaşacağını umduklarını belirterek genç sporcularına başarılar diledi.

 

Haftanın beş gününü antrenmanlarını minderde yapan Belediye Spor Güreş Takımı, hafta sonlarını da Antrenör Seyfettin Karadeniz’in programı doğrultusunda yağlı güreş antrenmanları ile sürdürüyor. Başkan Boz’un genç güreşçileri, çayır çimen demeden her alanı antrenman sahasına çeviriyor. Kırkpınar Yağlı Güreşleri için çalışma mesaisini arttıran takım, Türkiye Şampiyonu Fatih Özgen, Kırkpınar Şampiyonu Emre Can Demirel, Tarihi Elmalı Güreşleri 3.sü Kadir Güleşen, Küçük Orta Küçük Boy’un parlayan yıldızları Vural Aslan ve Harun Ulusoy gibi genç güreşçileri ile göz dolduruyor. Kafilede minik güreşçiler arasında performansı ile sürpriz yapması beklenen sporcular da bulunuyor.

 

 

 
Bu haber 1772 defa okunmuştur.

Etiketler :
Çankırılı / 03-07-2018 16:39:00

Çankırıyı temsilen orada olacağız inşallah.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Spor Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI