Bugün...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Esen’den İçme Suyu İçin Acil Eylem PlanıÇankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, içme suyunun vatandaşlara sağlıklı v..
78 Okunma
Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediye Hizmet Binası İçinde ve Belediyeye Ait Dış Birimlerde Çalışan Personelini DenetliyorEsen, “İşine sahip çıkan, Belediyeyi evi gibi görerek canı gönülden ve azimle ça..
4290 Okunma
Çankırı’da Bulunan Para, Sahibine Teslim EdildiBerçin, “Parayı bularak yetkililere getiren duyarlı kardeşime, Yenimahalle Karak..
2123 Okunma
Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliğine DavetlisinizBelediye Başkanı Esen, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı, bu bayra..
1091 Okunma
Çankırı Belediye Meclisinin Yeni Üyeleri Kesin olmayan sonuçlara, oy oranı hesapları ve edindiğimiz bilgilere göre beledi..
10053 Okunma
Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Belediye Binasının Giriş Kapısına Bakın Ne Yazdırdı? (Özel Haber)Başkan Esen’in talimatıyla belediye binasının giriş kapısına "Rüşvet alan da ver..
8487 Okunma
Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk Görevden Alınıp Muhtarlıklar Müdürlüğüne Atandıİrfan Dinç tarafından 'Başkan Yardımcılığı' görevine getirilen Hasan Öztürk, 15 ..
7858 Okunma
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI