Bugün...“Beyaz Masa”nın İsmi de “Hilal Masa” Olarak Değiştirildi
Tarih: 12-04-2019 11:33:07 Güncelleme: 12-04-2019 15:42:07 + -


Yeni tabela önünde ilk fotoğrafı Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen çektirdi. Esen’in ilk önemli icraatı vatandaşları da memnun etti.


“Beyaz Masa”nın İsmi de “Hilal Masa” Olarak Değiştirildi

Başkan Esen, Belediye Sarayı Yerine “T.C. Çankırı Belediyesi” Tabelasını Çaktı

 

Çankırı Belediyesi’nde Tabela Operasyonu

 

Çankırı Belediyesi’nin “Belediye Sarayı” yazılı tabelası “T.C. Çankırı Belediyesi” olarak değiştirildi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, ilk icraatları ile takdir topladı.

 

31 Mart seçimleri sonucunda Çankırı Belediye Başkanlığı görevini devralan İsmail Hakkı Esen, icraatları ile dikkat çekiyor. Mazbatayı aldığı gün Belediyenin girişine “Rüşvet Alan da Veren de Melûndur.” yazılı Hadis-i Şerifi asan Başkan Esen, vatandaşların ilk başvuru birimi olan “Beyaz Masa”nın ismini de “Hilal Masa” olarak değiştirdi. “Beytül Mal’a Şehr-ül Emin olmaya geldik” diyerek göreve başlayan Esen, belediye hizmet binası giriş kapısı üzerinde yazan Belediye Sarayı yazısını kaldırtarak “T.C. Çankırı Belediyesi” tabelasını astırdı. Yeni tabela önünde ilk fotoğrafı Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen çektirdi. Esen’in ilk önemli icraatı vatandaşları da memnun etti.

 

 

 

 

 
Bu haber 4272 defa okunmuştur.

Etiketler :
ÜÇ HİLAL / 12-04-2019 14:22:00

Sayın başkanım hayırlı uğurlu olsun. Şu bir haftada yaptıklarınız ne kadar doğru bir tercih olduğunun göstergesidir. Ancak hem size oy vermiş, hemde Çankırı da yaşayan bir vatandaş olarak bir arzum var belediyenin borç alacak listesini belediye binasının boyunda asmanız ve bizlerin ne kadar soyulduğunu bilmemizdir. Şuan yenilgiyi hazmedemeyen bazı güruhlar ilerleyen zamanda bu borçları sizin üzerinize yıkacaklardır haberiniz olsun. Rabbim bu kutlu görevde yar ve yardımcınız olsun.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI