Bugün...Bizim Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası Yeni Sezonda Sizleri Bekliyor
Tarih: 26-05-2019 11:22:11 Güncelleme: 26-05-2019 11:24:11 + -


Bizim Halı & Koltuk Yıkama firması Abdulhalik Renda Mahallesi, Zafer Caddesi Sadık Bey Apt. No: 4 (A 101 Altı) Çankırı adresinde.


Bizim Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası Yeni Sezonda Sizleri Bekliyor

Bizim Halı & Koltuk Yıkama firması Abdulhalik Renda Mahallesi, Zafer Caddesi Sadık Bey Apt. No: 4 (A 101 Altı) Çankırı adresinde hizmet vermeye gece gündüz devam ediyor.

 

Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışacaklarının altını çizen iş yeri sahibi Temizliğin en zor kısmı, yorganlar, battaniyeler ve halıların temizliği kısmıdır. Bu eşyalarınızda en ufak bir kir kalması, kısa zamanda eşyanızın tekrar kirlenmesine ve kokmasına yol açacaktır.

 

Bizim Halı & Koltuk Yıkama olarak amacımız ..!

 

1. İlkemiz siz ve çocuklarınızın sağlığıdır.

 

2. İlkemiz müşteri memnuniyeti.

 

3. İlkemiz sizin sağlığını düşündüğünüz yakınlarınız.

 

Bizim Halı & Koltuk Yıkama firma sahibi “Özellikle halılarınızın temizliğinde, kirlerin tamamen çıkması çok önemlidir. Bu konuda firma olarak sizlere derinlemesine hijyen hizmeti sağlayarak, içinize sinen bir temizlik sağlıyoruz. Bu sayede halınıza gerçek bir temizlik sağlanmaktadır. Sizler de gerçek bir bakım ve temizlik hizmeti ile tanışmak isterseniz, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dedi.

 

Tam Zamanında Teslimat

 

Yüksek yıkama kapasiteli tam donanımlı halı yıkama işyeri halıları en iyi şekilde yıkamaya alıyor, tertemiz olarak evlere, iş yerlerine teslim ediyor.

 

Çankırı şehir merkezinde çeşitli adreslerden toplanan halılar “Bizim Halı & Koltuk Yıkama” halı temizleme fabrikasında detaylı temizlenerek ücretsiz servis imkanı sağlayarak küvetli leke çıkarıcılar ve kaliteli deterjanlar ile lekesiz bir şekilde temizlenerek sahiplerine teslim ediliyor.

 

Bizim Halı & Koltuk Yıkama fabrikasına gelen halılar, kullanım esnasında içinde birikmiş olan kir, toz, saç, tüy vb. her türlü tozdan son sistem toz alma makineler sayesinde arındırılıyor.

 

Adres: Abdulhalik Renda Mahallesi, Zafer Caddesi Sadık Bey Apt. No: 4 (A 101 Altı) Çankırı

 

İletişim: 0 553 666 00 18 - 0 376 212 10 75

 
Bu haber 7546 defa okunmuştur.

Etiketler :
/ 21-06-2018 16:17:00

Ben yıkattım. gerçekten on numara yıkıyorlar herkese tavsiye ederim.

/ 21-06-2018 16:17:00

Ben yıkattım, gerçekten on numara yıkıyorlar herkese tavsiye ederim.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI