Bugun...Bölgenin En Beğenilen Belediye Başkanı İrfan Dinç Seçildi
Tarih: 06-03-2018 10:11:09 + -


“İç Anadolu Bölgesi’nin En Beğenilen İl Belediye Başkanı’ seçildi. Dinç’e ödülünü Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz takdim etti.


Bölgenin En Beğenilen Belediye Başkanı İrfan Dinç Seçildi

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Türkiye Belediye Başkanları Birliği’nin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği halk oylamasında “İç Anadolu Bölgesi’nin En Beğenilen İl Belediye Başkanı’ seçildi. Dinç’e ödülünü Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz takdim etti.

 

Vatandaşların sosyal medya üzerinden kullandığı oylar sonucu İç Anadolu Bölgesi’nin en beğenilen Belediye Başkanı ödülünün sahibi olan Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı’yı marka şehir yapmak ve sadece gezilecek değil aynı zamanda yaşanacak bir şehir standartlarına getirmek için her alanda çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Çankırı Belediye Başkanlığı görevini 14 yıldır yürüttüğünü belirten Dinç, vatandaşların kendilerine olan desteğinin artarak devam etmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendisini bu ödüle layık gören vatandaşlara ve şehrin yönetimini birlikte paylaştığı hemşehrilerine teşekkür etti. Dinç, aldığı ödülün mutluluğunu sosyal medya üzerinden yine hemşehrileri ile paylaşarak “Halkımıza hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Dinç’in Temalı Kütüphanelerine Ayrıca Ödül

 

Türkiye Belediye Başkanları Birliğinin düzenlediği gece heyecanlı görüntülere sahne oldu. Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’nda gerçekleştirilen törende Türkiye’nin 7 bölgesinden toplam 35 Belediye Başkanına ödülleri verilirken, ikinci tur oylaması sonucu Türkiye’nin en beğenilen 5 Belediye Başkanı da ödüllerini aldı. Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Temalı Kütüphaneler Projesi ile Jüri Özel Ödülleri kapsamında Çankırı’ya bir ödül daha kazandırdı. Dinç; Uçak, Tren ve Gemi Kütüphaneler sayesinde kitap okumayı özendirerek “Çankırı’da kitap okumayı sevmeyen çocuk kalmayacak.” dedi.

 

 
Bu haber 3467 defa okunmuştur.

Etiketler :
Mustafa1818 / 09-03-2018 09:53:00

Bu vekillerin Belediye Başkanıyım diye, arkasında 5-6 yalaka, 3 fotoğraf makinası, 2 şoför ve para karşılığı kendi çabalarıyla oluşturduğu alkış gurubu ile ortalıkta gezen adama hiç mi sözü geçmez. Eeeeyyy gafiller sizin türlü türlü oyunlarınız var. Ama unutmayın Allah'ında hesabı var.

Zeynep DOĞRU / 07-03-2018 16:19:00

Bölgenin en beğenilen belediye başkanı vay be zorla veya parayla yapılan beğeniler mi? İnsanları işiyle tehdit sonucu yapılan beğeniler mi? "Utanma Duygusu" bile bunlar karşısında utandı. Çankırı seninle gurur duyuyor. En büyük başkan İrfan Başkan şak şak şak mutlu ol diye.

VATANDAŞ / 07-03-2018 11:42:00

Konut, altyapı gibi hiç bir sorun çözülmemişken belediye çalışanların klavyesiyle başarılı seçilmek, seçtirmek tam bir komedi.

Gazi / 07-03-2018 08:32:00

Aslında söylenecek çok söz çok laf var. Gerçekten bir çalışma ve başarı sonucu alınsa bu ödül, Belediyenin önünde Davul Zurna çalarlar. Karısının emekli olabilmesi için 2-3 yıl daha Pirim eksiği olan ve şu an Çankırı Belediyesinde çalısan kadının kocasından herkese açık açık Belediye Başkanları oylamasında İrfana oy verin mesajları dolaştı ortada... Kimseyi kandıramazsınız. Çankırı şu an Kocaman bir Köy konumunda. Hak etmediği halde bu oylamada oy kullananlar büyük vebal altındalar... Demedi demeyin...

Emrah Bahar / 06-03-2018 22:44:00

Çalışan Başkan her zaman ödüllendirilir.. Başarılar başkanım..

misafir / 06-03-2018 11:02:00

Demekki en fazla yiyen İrfan. nasılda biliyorlar..FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI