Bugün...Bozkurt Heyetini MHP Çankırı İl Başkanı Çelik Karşıladı
Tarih: 04-03-2018 08:33:54 Güncelleme: 04-03-2018 08:45:54 + -


Ankara’ya gerçekleştirilen ziyaret için Çankırı'da mola veren komşu vilayetimiz Kastamonulu hemşehrilerimize kahvaltı ikramında bulunuldu.


Bozkurt Heyetini MHP Çankırı İl Başkanı Çelik Karşıladı

MHP Çankırı İl Başkanı Hidayet Çelik, Ankara’ya 38 minibüs ile giden MHP Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, Kastamonu Bozkurt Belediye Başkanı A.Bozkurt Ekeş başta olmak üzere yaklaşık 700 kişilik heyeti Hacı Ali Tesislerinde karşıladı.

 

Kastamonu İl Başkanı, Kastamonu Bozkurt Belediye Başkanını yaranlar, şehitler diyarı şehrimizde karşılayan Çankırı MHP İl Başkanı Çelik MHP Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı ve Kastamonu Bozkurt Belediye Başkanı A. Bozkurt Ekeş ve beraberinde bulunan heyetle kahvaltı yaptı. Sohbetler edildi. Fikir alışverişinde bulunuldu. Kahvaltıda 21.Dönem Çankırı Milletvekili İrfan Keleş, Çankırı Belediye Meclis üyesi Hazım Memiş de hazır bulundu.

 

Kastamonu heyeti gösterilen ilgi alaka ve misafirperverlikten dolayı İl Başkanı Hidayet Çelik’e teşekkür ederek Kastamonu’ya mutlaka beklediklerini ifade ettiler.

 

İlimiz Ve İlçelerimiz İçin Hizmet Üreten Herkese Teşekkür Ediyoruz

 

Ankara’ya gerçekleştirilen ziyaretle ilgili konuşan Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı ve Kastamonu Bozkurt ilçe Belediye Başkanı A.Bozkurt Ekeş Kastamonu ve ilçeleri olarak ilimizin, ilçelerimizin gelişimi için hep birlikte çalışıyoruz. Bugün de hep birlikte Ankara’da farklı bir program geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz dediler.

 

Kastamonu ve Bozkurt İlçe heyeti kahvaltıdan sonra ağız tadıyla Ankara’ya hareket ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2495 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI