Bugün...Bu Ülkeyi Ya Sevin Yada Terk edin...
Tarih: 02-08-2018 14:33:51 + -


Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı, Gazi Emekli Astsubay Yüksel Teke "Asker eşi Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebeğinin hayatını kaybetmesiyle ilgili yazılı basın açıklamasında bulundu.


Bu Ülkeyi Ya Sevin Yada Terk edin...

Hakkâri’nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak etmesi sonucu sivil araçta bulunan Asker eşi Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebeğinin hayatını kaybetmiştir.

 

"Masum bir kadının katledilmesi, masum bir bebeğin katledilmesi karşısında susanlar bilmelidirler ki birer dilsiz şeytandırlar."

 

Hakkâri’nin Yüksekova ilçesinde, PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda Astsubay eşi Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebeğinin hayatını kaybetmesinden derin üzüntü duymaktayım.

 

Devletimizin desteği, Asker ve Polisinde azmiyle belleri kırılan Terör örgütü Pkk'nın güvenlik güçlerinin karşısına çıkmaya cesaretleri kalmadı. Hainlerin, alçakların, kalleşlerin ancak böyle savunmasız kadın ve bebeklere gücü yetmekte.

 

Belki, yapmış olduğunuz bu hain saldırı ile tüm Türkiye’yi yasa boğdunuz, yürekleri dağladınız. Ama gerçek yüzünüzü bir kez daha göstererek 80 milyonun nefretini ve bedduasını aldınız. Şunu çok iyi bilmelisiniz ki! Türkiye çok büyük ve güçlü bir Ülke. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile birçok Bakan, Milletvekili, Komutan, Bürokrat ve milyonların katılımıyla Anne Yavruyu toprağa değil kalbimize gömdük...

Onlar artık Cennette,Ruhları Şad Olsun...

 

Nurcan Karakaya ve bebeğine Allah'tan rahmet, acılı ailesine sabırlar diliyorum.

 

"Geçmişi yüzlerce bebek katletmekle geçen bu hain örgüt, bu olayı yaparak bebek katili unvanını bir kez daha tescil ettirmiştir. Yıllarca bebek, kadın, genç, yaşlı ayrımı yapmaksızın binlerce sivil ve savunmasız vatandaşımızı katleden terör örgütü Pkk'yı şirin göstermeye, masum göstermeye çalışanlar bilmelidir ki, bu olayda sizin de payınız ve katkınız vardır. Sıkıştıkları yerlerde demokrasi özgürlük ve insan hakları gibi tertemiz cümleleri ağızlarına alıp kirleten Pkk destekçileri neredesiniz, nerelerdesiniz, neden susuyorsunuz, neden sesiniz çıkmıyor? Bu masum kadınımızın, bu masum bebeğimizin en doğal hakkı olan yaşama hakkı elinden alınmışken sözde insan haklarını savunan Pkk destekçileri hainler alçaklar korkaklar nerelerdesiniz? Yoksa sizin nazarınızda sadece teröristlerin ve anarşistlerin mi insan hakkı var? Sadece onların mı yaşam hakkı var? Masum bir kadının katledilmesi, masum bir bebeğin katledilmesi karşısında susanlar bilmelidirler ki birer dilsiz Şeytansınız.”

 

Yüksel Teke-Gazi Emekli Astsubay=>Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı

 

 

 

 

 
Bu haber 3259 defa okunmuştur.

Etiketler :
Yüksel TEKE / 05-08-2018 17:57:00

Nedendir bilinmez,bu hain saldırıdan ve Anne Bebeğin hainler tarafından Şehit edilmesine yüreği sızlamayan gözünden yaş akmayan kalmadı. Ancak sadece sayfalarımızda terörü lanetlemek ve Şehitlerimiz için Rahmet okumaktan ileri gitmedik... Bence daha etkili tepki ve kitlesel dayanışma şart...

Mehmet uçar / 02-08-2018 16:02:00

Başkanım sizinde dediğiniz gibi bu ülkede bu şerefsizlerin destekçileri var. Önce onlardan başlayacaksın idam etmeye gerisi kolay gerisini askerimiz, polisimiz hallediyor zaten.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI