Bugün...Bukan Ailesinin Acı Günü
Tarih: 13-08-2019 10:15:20 + -


Çankırı eski Belediye Başkanı ve 23. Dönem MHP Çankırı Milletvekili Sayın Ahmet Bukan bey ve eski MHP il başkanı rahmetli Sayın Hüseyin Bukan beyin muhterem anneleri Bedriye Bukan hanımefendi hayatını kaybetti.


Bukan Ailesinin Acı Günü

Bedriye Bukan hanımefendi hakka yürüdü.

 

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Değerlili büyüğümüz, Çankırı eski Belediye Başkanımız ve 23. Dönem MHP Çankırı Milletvekilimiz Sayın Ahmet Bukan bey ve eski MHP il başkanımız rahmetli Sayın Hüseyin Bukan beyin muhterem anneleri Bedriye Bukan hanımefendi vefat etmiştir.

 

Cenazesi 13 Ağustos 2019 Salı günü İkindi namazına müteakip Ahmet Yesevi camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından alınarak Sarıbaba aile mezarlığına defnedilecektir..

 

Sn.Ahmet Bukan beyin ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun. 

 

Merhumeye Cenab-ı Allah'tan rahmet, geride kalan kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

Çankırı eski Belediye Başkanı ve 23. Dönem MHP Çankırı Milletvekili Sayın Ahmet Bukan bey ve eski MHP il başkanı kardeşi rahmetli Sayın Hüseyin Bukan bey.
Bu haber 4372 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI