Bugün..."Büyük Çankırı İçin Hep Beraber El Ele"
Tarih: 27-03-2018 08:06:25 + -


Aydın "Ekibimizle birlikte yapacağımız tüm çalışmalarda Hz Eyüp Aleyhisselamın sabrıyla, Hz. Süleyman' Aleyhisselamın yüksek ferasetiyle, Hz Ömer'in adaletiyle hareket edeceğimizden asla ve kat-a şüpheniz olmasın." dedi.Sevgili çalışma arkadaşlarım, hanım kardeşlerim, kıymetli Çankırılı hemşehrilerim. Bize göre oldukça kutsal bir dava olan "ÇANDEF" seçimli genel kurulu sürecinde, gecesini gündüzüne katarak, bizlerden desteğini esirgemeyen tüm kardeşlerime en kalbî duygularımla teşekkür ediyorum.

 

Bu süreçte evinizden, işinizden, uykunuzdan feragat ederek, maddi ve manevi olarak bizlere verdiğiniz destek ve cesaret ile seçim sürecini emin adımlarla yürüttük ve seçimden Kaybedenin olmadığı ve kazananın Çankırı olduğu bir sonuç ile ayrıldık.

 

Bu sonuç asla kazanılmış bir başarı olmayıp, aynı zamanda bir bayrak yarışıdır.

 

Çalışma arkadaşlarımızın her birisi ayrı bir değer olmakla birlikte özellikle yönetim kurulumuzu işinde ehil ve tecrübeli arkadaşlarımızdan oluşturmak için yoğun çaba sarfettik, 52 kişilik bir yönetim Kurulu kadrosunu kurmak bile kılı kırk yararak yapıldı, İnanın sizin destek ve gayretleriniz olmasaydı seçim sürecinde bu kadar başarılı olamazdık. Bu süre zarfında çok değerli dostlarımızla tanışmayı Rabbim bizlere nasip etti.

 

Bundan sonra daha çok yorulacağız; belki zamanımızın büyük bir kısmını Federasyon çalışmalarında geçireceğiz. Bu çalışmalar ve yorgunlukların bedeli, ortaya çıkaracağımız hizmetler ve projelerle daha da bir anlamlı hale gelecektir. Bizden öncekilerin bize emanet ettikleri bu kutsal görevi daha ileri götüreceğinizden hiç kimsenin şüphesi olmasın.

 

Sloganımız olan "Büyük Çankırı İçin Hep Beraber El Ele”

 

Genel kurulumuza teşrif ederek bizleri onurlandıran başta Çankırı Milletvekillerimiz Sn. Hüseyin Filiz, Sn. Muhammet Emin Akbaşoğlu ile İstanbul Milletvekili Sn. Hasan Turan, Sn. Osman Boyraz, Çankırı Belediye başkanı Sn. İrfan Dinç, 24. Dönem CHP milletvekili Sn. Kadir Gökmen Öğüt, Saadet Partisi İstanbul il başkanı Sn. Abdullah Sevim, Ak parti Pendik ilçe başkanı Sn. Rüstem Kabil, CHP Ataşehir ilçe başkanı Sn. Hakki Altınkaynak, İyi Parti Tuzla ilçe başkanı Sn. Recep Karaot, Üsküdar belediye başkanı Sn. Hilmi Türkmen, Siyasi partilerimizin il ve ilçe başkanları, Federasyonumuzu bize emanet eden Sn. Zekeriya Açıkgöz, Vakfımızın onursal başkanı Sn. Sami Soydal ve Vakfımızın çiçeği burnunda başkanı Sn. Mustafa Can, Ankara Çankırı dernekler Federasyonu başkanı Sn. Adem Can, Sanatçımız Sn. Zehra Ganioğlu hanımefendi Ve basınımızın çok kıymetli mensupları, olmak üzere adını sayamadığım tüm katılımcılara, ÇANDEF'imize hizmet yarışında Mücadele ettiğimiz Sn. Hüseyin Pilavcı kardeşimiz Sn. Mevlüt Kandemir Ağabeyimiz, memleketimize hizmet eden tüm idari ve kamu görevlisi hemşehrilerimize, seçilmiş olan Yönetim, Denetim ve istişare kurulu üyelerimize, Yüksek istişare kurulu üyelerimize ayrı ayrı teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.

 

Ekibimizle birlikte yapacağımız tüm çalışmalarda Hz Eyüp Aleyhisselamın sabrıyla, Hz. Süleyman' Aleyhisselamın yüksek ferasetiyle, Hz Ömer'in adaletiyle hareket edeceğimizden asla ve kat-a şüpheniz olmasın.

 

Sözlerime burada son verirken hepinizi en kalbî duygularımla selamlıyorum.

 

Yönetim Kurulu Adına =>Zeynettin Aydın & ÇANDEF Genel Başkanı

 
Bu haber 1451 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI