Bugün...Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Demir Güven Tazeledi
Tarih: 18-03-2019 20:57:25 + -


Tek listenin yer aldığı seçimler sonrasında Çalışan Gazeteciler Derneği yönetim kurulu üyeliklerine: Murat Demir, Ethem Yenigürbüz, Mehmet Ateş, Ali Kör ve Muhammed Kaygın seçildi.


Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Demir Güven Tazeledi

Demir Güven Tazeledi

 

Çalışan Gazeteciler Derneği 3. olağan kongresini gerçekleştirildi. 10 Ocak 2013 tarihinde kurulan Çalışan Gazeteciler Derneği 3. olağan kongresini 16 Mart 2019 Cumartesi günü gerçekleştirdi.

 

Çay Yolu Cafede gerçekleştirilen kongre divanın oluşturulması ile başladı. Divan başkanlığına Bekir Sami Berçin, üyeliklere Erol Bayır ve Harun Sungur seçildi.

 

3. kongrenin hayırlı olması temennisi ile kongreyi başlatan Divan başkanı Berçin, gündem maddelerini okudu. Yönetim kurulu ve denetleme kurulu faaliyetlerinin okunarak ibras edildiği kongrede Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Demir, "10 Ocak 2013 yılında, ilk başkanımız Özgür Alantor ile birlikte 7 arkadaş bu derneğin kuruluş dilekcesini verdik. Aradan 6 yıl geçti. Bugünü kadar elimizden geldiği kadarıyla ve imkanlarımız doğrultusunda sosyal ve kültürel faaliyetler gerçekleştirerek, bir birliktelik ve dayanışma sağladık. Tüm arkadaşlarıma emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da aynı birliktelik içinde daha güzel faaliyetlere ve birlikteliklere imza atarız" dedi.

 

Demir'in konuşmasından sonra seçimlere geçildi. Tek listenin yer aldığı seçimler sonrasında Çalışan Gazeteciler Derneği yönetim kurulu üyeliklerine: Murat Demir, Ethem Yenigürbüz, Mehmet Ateş, Ali Kör ve Muhammed Kaygın seçildi.

 

Gerçekleştirilen seçim sonrasında dernek üyeleri yeni yönetime hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

 
Bu haber 1451 defa okunmuştur.

Etiketler :
METİN KOÇ / 19-03-2019 10:12:00

Hayırlı olsun. Başarılar dilerim.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI