Bugün...ÇAN-VAK’dan Vali Aktaş’a Ziyaret
Tarih: 26-03-2018 03:03:34 + -


Çankırı Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanı Recep Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş’ı makamında ziyaret etti.


ÇAN-VAK’dan Vali Aktaş’a Ziyaret

Ankara Çankırılılar Kültür ve Sosyal yardımlaşma Vakfı Başkanı Recep Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı ziyaret ettiler.

 

Çankırı Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanı Recep Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri 23 Mart 2018 Cuma günü Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

 

Görüşmenin karşılıklı görüş alışverişi bağlamında geçtiğini ifade ettiler.

 

Ziyarette ÇAN-VAK Başkanı Recep Şahin “Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Çankırı’ya atanması münasebetiyle hayırlı olsun dileklerinde bulunmak için Çankırı’ya geldiklerini söyledi.

 

Şahin “Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın sahip olduğu bilgi, birikimi ile Çankırı’ya yapacağı katkılarından dolayı sağlık, mutluluk ve başarı dileklerinde bulunduklarını söyledi.”

 

Vali Aktaş “Bundan sonra Çankırı ve Çankırılı hemşehrilerimiz için hep birlikte çalışılacağını ve Çankırı'nın bugüne kadar çözülemeyen, var olan sorunlarını sivil toplum kuruluşları ile el ele vererek çözmeye çalışacağını ifade etti.

 

Aktaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ankara’daki Çankırı’lıların tanışması, kaynaşması ve yükselmesini, temin etmek, Ankara’daki Çankırı’lıların irtibat ve yardımlaşmasını sağlamak ve Çankırı’lıya madden ve manen faydalar sağlamak amacı ile kurulan ÇAN-VAK başkan ve yönetimi kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür etti. Önümüzdeki süreçte gerek İstanbul'da gerekse Ankara’da bulunan yaranlar, şehitler diyarı Çankırı insanları ile Çankırı'da yapılacak işlerle çok daha güzel hizmetlerin ortaya çıkacağını düşünüyorum." dedi.

 

Ziyaret amacına ulaşarak son buldu.

 
Bu haber 1285 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI