Bugün...Çankırı AK Parti İl Başkanlığı Proje Tanıtım Toplantısı Düzenlendi
Tarih: 07-03-2019 13:20:52 Güncelleme: 07-03-2019 15:48:52 + -


AK Parti Grup Başkanvekili Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Hayalleri gerçekleştiren ecdadın izini takip ediyoruz" dedi.


Çankırı AK Parti İl Başkanlığı Proje Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

Yapılan programa Çankırı AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Çankırı AK Parti Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve AK Parti Grup Başkanvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Boz ve çok sayıda partililerin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

AK Parti Grup Başkanvekili Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Hayalleri gerçekleştiren ecdadın izini takip ediyoruz" dedi.

 

Çankırı AK Parti İl Başkanlığı tarafından proje tanıtım toplantısı düzenlendi. Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonunda düzenlenen programda Çankırı Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu açıklamalarda bulundu.

 

Grup Başkanvekili Akbaşoğlu yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımızın bize öğretmiş olduğu tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalmak kaydıyla hep beraber yerel, ulusal, bölgesel ve küresel anlamda bir misyonu, bir hedefi yakalamayı ortaya koymuş durumdayız. Bizim yapılacak çok işimiz var. Biz hayalleri gerçekleştiren bir ecdadın torunları olarak dedemiz Fatih’in izini takip ediyoruz. Dedemiz Fatih, hayallere sığmayanı gerçekleştirdi ve bir gece 72 parça gemiyi karadan denize indirmek suretiyle Peygamberimizin müjdesine mazhar oldu" dedi.

 

Akbaşoğlu, "Onun izinden giden, dünya lideri olan, kararlı ve dik duruşu olan, bütün insanlığın umudu ve vicdanı olan Recep Tayyip Erdoğan da arkadaşlarıyla birlikte denizin altından arabaları ve trenleri yürütmek suretiyle hiç kimsenin başaramadığını gerçekleştiren bir lider olarak tarihe geçti. Medeniyet yürüyüşü güçlü ve büyük Türkiye’nin öncülüğünde, adil ve merhametli yeni bir dünya kurma ufkumuzu beraber gerçekleştireceğiz" ifadelerine yer verdi.

 

Konuşma sonrasında Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Boz tarafından Çankırı'da gerçekleştirilmesi planlanan 41 ayrı projenin tanıtımı yapıldı.

 

Çankırı AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

 

Sayın Grup Başkanvekilim, Sayın Milletvekilim, Değerli Belediye Başkanım, Partimizin her kademesinde görevli çok kıymetli dava arkadaşlarım, Değerli Basın mensupları, Teşekkürlerin en güzeline en alasına layık siz değerli hemşehrilerim..

 

Proje ve aday tanıtım toplantımıza Hoşgeldiniz Safalar Getirdiniz…. Diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti.

 

Kardeşlerim, Partimizin kurulduğu günden bugüne dek geçirdiğimiz her seçim sonrasında siz değerli hemşehrilerimizin desteği ve emeği ile Çankırımızı siyaset tarihine altın harflerle işledik ve bundan sonra da Liderimiz Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a canımızla başımızla pazara kadar değil mezara kadar destek olup siyaset sayfalarında en başarılı illerin arasına Çankırı’mızı yazdırmaya devam edeceğiz.

 

Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Tevazu, Samimiyet Ve Gayret İle “Memleket İşi Gönül İşi” diyerek “Gönül Belediyeciliği” anlayışıyla milletimize hizmet yolunda hız kesmeden devam edeceğiz.

 

Partimizin Genel Başkanından, sandık müşahitlerine kadar ve hatta en önemlisi hiçbir görev almaksızın bu davaya gönül vermiş isimsiz kahramanlarımızla Vatanımız Milletimiz Devletimiz Ve Bayrağımız için kalan son 25 gün içersinde kapı kapı gezerek gelecek vizyonlarımızın gerçekleşmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

 

Her seçimin önde gelen kahramanlarından hanım kardeşlerime, her seçimin tüm çalışmalarında en ön planda bulunan genç kardeşlerime burada hepinizin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

 

Değerli hemşehrilerim,

 

Ak Parti’nin başarısı; birikmiş sorunlara çözüm bulmasıdır. Bizi diğer partilerden ayıran özellik de budur. Nerede aşılması gereken bir engel varsa, onu asla görmezden gelmeyecek, kararlılıkla üzerine gitmeye devam edeceğiz.

 

Bizim davamız birlik, beraberlik, kardeşlik davasıdır. Bizim kızılelma’mız büyük ve güçlü Türkiye’dir. Birliğimize beraberliğimize hep birlikte sahip çıkacak, bizi ayırmaya bizi birbirimize hasım gibi göstermeye çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz.

 

Demokrasimizin ve Milli birlik ve beraberliğimizin Yerelde başladığını hiçbir zaman unutmamalıyız. Allah’ın izniyle 31 Marttan sonra çok daha güçlü çok daha kararlı bir Türkiye’nin oluşmasında siz değerli kardeşlerim yine en büyük katkıya sahip olacaklardır.

 

Kardeşlerim,

 

Ülkemizin, milletimizin ne kadar hasmı varsa, Ülkemizin istiklaline, milletimizin istikbaline, halkımızın işine aşına ekmeğine kast edenler hepsi pür dikkat 31 Martta sandıktan çıkacak sonuçları beklemektedirler.

 

Bugüne kadar içeride ve dışarıda ne yaparlarsa yapsınlar aziz milletimizin sandıktan çıkardığı çelik gibi iradesi her seferinde çaresiz kaldılar ama yılmadılar hepsi bir araya gelerek sözde ittifak kurup 31 martı beklemeye başladılar.

 

Ancak yine siz değerli kardeşlerim sayesinde bu davaya gönül vermiş dava erleriyle ve Rabbim’in inayetiyle bu tuzakları da bozulacaktır İnşaallah…

 

Kardeşlerim… 31 Mart ta sadece Belediye Başkanlarını, Meclis Üyelerini, Muhtarları seçmekle kalmayacağız aynı zamanda çok kritik bir tercihte bulunarak Ya 17 yıldır olduğu gibi İstikrar Sürsün Türkiye Büyüsün diyeceğiz… Ya da ülkemizin önünde belirsizliklere kapı aralayacağız… Bizler bu davaya canını koymuş neferler olarak bu belirsizliği asla izin vermeyeceğiz..

 

Eveeet…

 

31 Mart ta ne diyoruz…

 

İstikrar Sürsün…… Türkiye Büyüsün...

 

Önce Millet Önce Memleket, Memleket işi, Gönül işi diyerek çıktığımız bu yolda 31 Mart Seçimlerinde Çankırı’mızı en başarılı il olarak Şampiyon Çankırı yapmaya varmıyız… Tevazu Samimiyet Ve Gayret İle bu yola çıkan Belediye başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize çıktıkları bu kutlu yolda destek olmaya varmıyız….

 

Vatan için, Millet için, Bayrak için, Devlet için Bir kez daha Ak Parti demeye varmıyız….

 

Hepinizi saygıyla sevgiyle ve hürmetle selamlıyorum. İyi ki varsınız, iyi ki ak parti çatısında altındayız. İyi ki Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşıyız… Hep birlikteyiz, hep birlikte olacağız. Sağolun varolun Allaha emanet olun…. Diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

Yapılan konuşmalar ve proje tanıtımı sonrasında Uğur Işılak tarafından konser verildi.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2439 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI