Bugün...Çankırı Ak Parti İl Gençlik Kolları’nda Yeni Dönem
Tarih: 28-07-2019 10:27:13 + -


Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çankırı İl Gençlik Kolları Başkanlığı yeni yönetim kurulunu basına ve kamuoyuna tanıttı.


Çankırı Ak Parti İl Gençlik Kolları’nda Yeni Dönem

Çankırı İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş başkanlığındaki yeni dönem İl Gençlik Yönetim Kurulu AK Parti Genel Merkezi tarafından onaylandı.

 

AK Parti Çankırı İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş yeni yönetim kurulunu tanıtarak basın açıklamasında bulundu. Altuntaş açıklamasında  “AK Parti Genel Merkezimiz tarafından onay verilip atanan yeni Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz; teşkilatımıza, gençlerimize ve en önemlisi Çankırı’mıza hayırlı olsun. Geçmiş dönemlerde görev yapan genç kardeşlerimize emekleri ve çalışmaları için teşekkür ederim. Rabbim bizleri mahçup etmesin. Bizler memleketimiz için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız. AK Parti bayrağını şerefle taşıyacağız. Bu vatana ve bu vatanın her ferdine hizmetkâr olacağız.” diyerek duygularını ifade etti.

 

AK Parti Çankırı il gençlik kolları yeni yönetimin kurulu aşağıdaki isimlerden oluşuyor.

 

 

Mustafa Furkan Altuntaş’ı Tanıyalım

 

Altuntaş 21 Mart 1995 te Çankırı Çerkeş de doğdu. Çerkeş’te okudu.  Nar Otel ve Ekmek fabrikasının sahibi. Şimdi ise Çankırı Adalet Ve Kalkınma Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı oldu.

 

 
Bu haber 3896 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI