Bugün...Çankırı Basketbol Akademi Fenerbahçe’yi Salonda İzledi
Tarih: 15-10-2018 15:33:24 + -


Coach Cihat Maraz bizler samimi olarak çıktığımız bu yolda kimseden bir şey beklemiyoruz. Tek amacımız Çankırı çocuklarının basketbol sporunda ...devamını okuyunuz.


Çankırı Basketbol Akademi Fenerbahçe’yi Salonda İzledi

Çankırı Basketbol Akademi basketbol sporunu sevdirmek için etkinliklerine devam ediyor.

 

Çalışma programımız dahilinde sporcularımıza yerinde basketbol sporunu izleterek onlara dahi iyi eğitim vermek için elimizden geleni yapıyoruz diyen Çankırı Bask Kurucusu ve Başantrenörü Cihat Maraz, bu plan dahilinde 14 Ekim Pazar günü Ankara Spor Salonun da oynanan Türk Telekom – Fenerbahçe basketbol müsabakasını yerinde izleyerek sporcularımıza güzel bir gün yaşattığımıza inanıyoruz. Salonda onlara görsel olarak basketbolun teknik ve taktik özelliklerini sporcularımıza soru ve cevaplarla karşılıklı olarak hem izledik hem anlattık. Maç sonunda sporcularımız görsel keyfin televizyondan izlemekten ziyade canlı olarak salondan izlemenin gerçekten muhteşem ve eğitim açısından daha verimli olduğunu söylediler.20 Ekim 2018 Cumartesi günü oynanacak olan Türk Telekom – Beşiktaş maçını da yerinde izlemek için bizlerden söz aldılar.

 

Bu etkinliğimizde biletlerin tedariki için büyük çaba sarf eden Eymen İletişim (Türk Telekom) Çankırı Sorumlusu Mustafa Sadık abimize, bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan değerli velilerimize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum diyen Coach Cihat Maraz bizler samimi olarak çıktığımız bu yolda kimseden bişeybeklemiyoruz. Tek amacımız Çankırı çocuklarının basketbol sporunda onları üst düzey takımların alt yapılarına ve milli takımlara verebilmek için gayret ediyoruz diyerek sözlerine son verdi.

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3821 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Spor Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI