Bugün...Çankırı Basketbol Akademi Yaz Kampını Marmaris’te Gerçekleştirdi
Tarih: 09-07-2018 08:04:34 Güncelleme: 09-07-2018 08:11:34 + -


Coach Maraz sözlerine “Bizlere bu kamp organizasyonunda yardımcı olan başta Tofaş İzmir Sorumlusu Selçuk Bilgiç hocamıza bizlere eşlik eden tüm velilerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.” dedi.


Çankırı Basketbol Akademi Yaz Kampını Marmaris’te Gerçekleştirdi

Çankırı Basketbol Akademi yıllık çalışma planı içerisinde olan 27 Haziran – 3 Temmuz 2018 Marmaris kampını gerçekleştirdi.

 

Bu tür kamp organizasyonlarının sporcuların üzerinde çok olumlu etkisi olduğunu bireysel, takım halinde, birlikte hareket edebilme, disiplin gibi bir çok özelliklerini geliştirmekte olduğunu belirten Çankırı Bask Baş antrenörü Cihat Maraz “Etkinliklerimiz tüm hızıyla devam edecektir. Bizler Çankırı’mızı basketbol branşında  tüm ülkemize tanıtmakta kararlıyız.

 

Kampın içerisinde sporcularımızı mental olarak rahatlatan etkinliklerimizle (Aqua Park, Tekne Turu, Havuz Oyunları, Animasyonlar vb ) birleştirerek çok verimli bir kamp dönemini daha geride bırakmış bulunmaktayız. Junior takımımız İzmir Bossan Spor kulübünü 30-24 Küçük ve Yıldız takımımız Ankara Zirve Spor kulübünü 75-30 yenerek Çankırı basketbolunun ne kadar yükseldiğini bir kez daha göstermiş oldu. Basketbolu en doğru ve zevkli bir şekilde öğrenmek isteyenlerin tek adresi Çankırı Basketbol Akademidir.” dedi.

 

Coach Maraz sözlerine “Bizlere bu kamp organizasyonunda yardımcı olan başta Tofaş İzmir Sorumlusu Selçuk Bilgiç hocamıza bizlere eşlik eden tüm velilerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.” diyerek son verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1937 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Spor Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI