Bugun...Çankırı Belediye Başkanlığından Basın Açıklaması
Tarih: 07-06-2018 13:33:59 + -


Başkan Boz "Gerçeği yansıtmayan iddiaların dillendirilmesi sebebi ile kamuoyunun doğru bilgi almasının gerektiği görülerek ilgili konular hakkında doğru bilgilerin paylaşılması ihtiyacı duyulmuştur." dedi.


Çankırı Belediye Başkanlığından Basın Açıklaması

Basın Açıklaması

 

Son dönemde bazı internet sitelerinde kurumumuzu ilgilendiren konular ile ilgili asılsız haberler yer almıştır. Personellerimizin görev değişikliği ve birimlerimizi ilgilendiren konular hakkında yapılan paylaşımlarda bahsi geçen konuların kurumumuzca ilgisi olmayıp teyide muhtaç duyumlara dayalı olarak ve tarafımızla irtibata geçmeden kamuoyumuzu olumsuz etkileyebilecek tasarruflarda bulunduğu görülmektedir. Gerçeği yansıtmayan iddiaların dillendirilmesi sebebi ile kamuoyunun doğru bilgi almasının gerektiği görülerek ilgili konular hakkında doğru bilgilerin paylaşılması ihtiyacı duyulmuştur.

 

Çankırı Belediye Başkanlığı görevini üstlendiğim günden itibaren yapılan yenilikler ve değişikliklerin görevden alma ile ilgisi olmayıp yalnızca görev değişikliğidir. Görev değişikliği, her kurumun kendi bünyesinde işleyişini daha etkili ve etkin hale getirmek için uyguladığı bir yöntemdir. Devlet işinde kişiler değil, devamlılık esastır. İddia edildiği gibi görevden alma/alınma olmayıp yapılan görev değişiklikleri idarenin kendi iç yönetimi ve çalışma sistemi ile ilgilidir.

 

Görev değişiklikleri ve birimlerimizin çalışmaları gibi kurumumuz hakkında iddia şeklinde yer alan ve doğruluğu teyit edilmeden yapılan haberlerin ilimizde mevcut olan huzur ve güven ortamını bozmaya yönelik asılsız haberler olduğu aşikârdır. Bu meyanda yapılan haberler, hem çalışanlarımızı hem de kurumumuzu hedef göstererek yıpratmaktadır. Şehrimizin aydınlık yarınları için çalışanlarımız ve halkımızla el ele gönül gönüle güçlü yürüyüşümüze ve milletimize aşkla hizmet etmeye devam edeceğimiz bilinmelidir.

 

Bu süreçte; halkımızın sadece yetkili merciler tarafından yapılan resmi açıklamaların dışında kaynağı ve amacı kuşkulu sansasyonel ve gayriciddi hiçbir bilgi ve paylaşıma itibar etmemelerini önemle rica ederiz.

 

Kamuoyuna saygılarımızla.

 

Hüseyin Boz=>Çankırı Belediye Başkanı

 

 

Bağımsız ve tarafsız bir internet medya sahibi olarak "Önemli bir notu da paylaşmadan edemeyeceğiz. Konu ile alakalı olarak www.haberci18.com İnternet Medyası ve admini olarak hiçbir alakamız yoktur. Allah’a şükürler olsun ki hiçbir kimsenin özeline girmeden yayın hayatımızı basın ahlak kuralları çerçevesinde sürdürüyoruz. Hiçbir kimse ile de iddiamız, yarışımız ve sorunumuz yoktur. Okurlarımızdan Cenab-ı Allah razı olsun."
Bu haber 5660 defa okunmuştur.

Etiketler :
Mırat / 13-06-2018 00:14:00

Sağlık taki bozukluğu, yıpranmışlığı, kokuşmuşluğuda düzeltin lütfen. Buna sebep olan kişiyide değiştirin artık.. Kim olduğunu hepiniz biliyorsunuz ...

SİYASETÇİ / 08-06-2018 17:05:00

''Siyaset çocuk bezine benzer,kokmaya başlayınca değiştireceksin'' Çankırı'da çok şeyler kokmaya başladı artık.

1miaafir / 07-06-2018 22:44:00

Kusura bakmayin da yalan haber diyorsunuz da gerçekler ortada. kaç ksiyi emek verdigi yerden alıp başka işe vererek piskolejik baskı uyguladiınız mübarek ramazan ayında kaç ksi işinden oldu gör bunları Çankırı.

MİSAFİR / 07-06-2018 16:53:00

Sayın Başkanım; Durmuş Karataş'a sorun. AHR Mah. bulunan ve bir zamanlar mülkiyeti Belediyeye ait olan şimdi ise bir inşaat firmasına nasıl verildiği belli olmayan12 ada 185-187 parseller ile ilgili ne gibi tasarrufunuz olacak. Kaç kişi mağdur bu durumundan haberiniz varmı.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI