Bugün...Çankırı’da 86,75 gr Uyuşturucu Ele Geçirildi
Tarih: 22-03-2018 22:56:54 + -


Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde...devamını okuyunuz.


Çankırı’da 86,75 gr Uyuşturucu Ele Geçirildi

Çankırı Emniyetinin gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarda yapılan 2 operasyonda toplamda 86,75 gr uyuşturucu madde ele geçirildi.

 

Olay Emniyet bültenine şu şekilde yansıdı;

 

“Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde;

 

14.03.2018 günü yapılan operasyon sonucu U.Ç isimli şahıs uyuşturucu madde kullanırken yakalanmış, şahıstan 9,58 gr Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiştir. U.Ç şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmıştır.

 

19.03.2018 günü yapılan operasyon sonucu S.Ö,Ö.T ve A.M isimli şahıslar 77,17 gr uyuşturucu ve uyarıcı SKUNK maddesi ile yakalanmıştır.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.” denildi.

 

 

 
Bu haber 2015 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI