Bugün...Çankırı’da BBP'ne Gönül Verenler MHP Çatısı Altında Birleşti
Tarih: 14-03-2019 13:37:44 + -


Çankırı’da BBP'ne Gönül Verenler "MHP Belediye Başkan adayı İsmail Hakkı Esen'e destek toplantısı gerçekleştirdiklerini açıkladı."


Çankırı’da BBP'ne Gönül Verenler MHP Çatısı Altında Birleşti

Birleştiler

 

Şenol Şahin “BBP Gönül veren Dava Arkadaşları İle Birlikte MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen'in gücüne güç kattıklarını söyledi.”

 

Şahin “09.03.2019 Cumartesi günü şahsım, dava arkadaşlarım ve bizleri seven gönül veren hemşehrilerimizle, MHP Belediye Başkan adayı İsmail Hakkı Esen'e destek toplantısı gerçekleştirdiklerini açıkladı. Çankırı'da BBP'ne gönül veren dava arkadaşlarımızla birlikte MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen'in gücüne güç kattık. Çankırı halkına İsmail Hakkı Esen etrafında kenetlenmek üzere, tüm Çankırı halkına Gönül Seferberliği çağrısında bulunduk.” Dedi.

 

MHP Çankırı Belediye Meclisi Adayı Şenol Şahin konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

 

Çok değerli misafirlerimiz; hepinizde hoş geldiniz.

 

Sizleri bugün, tertip etmiş olduğumuz butoplantıya davet ettik. Sizler de bizleri kırmayıp davetimize icabet ettiniz. Teşekkür ediyorum.

 

Biliyorsunuz; 31 Mart’ta yapılacak olan hepimizin odaklandığı ve merakla beklediği Mahalli İdareler Seçimi süreci içerisindeyiz. Sizlerin de bildiği üzere Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Belediye Başkan Adayı’nın kişiliği, samimiyeti, ahlaki yapısı ve beraber yarıştığı arkadaşların çok değerli insanlar olduğunu gördük ve bu süreçte bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi saflarında yer aldık. Böylece MHP Çankırı Adayı İsmail Hakkı Esen’in gücüne güç kattık.

 

Şunu samimiyetimle söyleyebilirim ki, Çankırı Belediyesini 31 Mart’ta alacağımıza inancım tamdır ve en ufak bir şüphem yoktur. Bu, yaptığımız kamuoyu yoklamaları ve ikili görüşmelerde bariz bir şekilde görülmektedir.

 

Şahin “Bugün hazır burada toplanmışken adayımıza tam destek için,  Çankırı’da Gönül Seferberliği ilan etmek istiyorum.” ifadelerini de kullandı.

 

Çankırı’da yaşayan ve bu davaya gönül veren, ülkücülere, alperenlere ve tüm Çankırı halkına sesleniyorum.

 

Artık Yeter.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen, hiçbir rantiyeciliğe, hiçbir kirli hesaba ve hiçbir ahlaksızlığa uzanmamış tertemiz ellerini size uzatıyor. Artık birtakım şeylere dur demek için, bu tertemiz ellerden tutmak hepimizin boynunun borcu olmuştur.

 

İçinde bulunduğumuz seçimin bir genel seçim değil yerel seçim olduğunu dolayısıyla burada partiden çok aday ve ekibinin önem taşıdığını düşünüyorum. Bizim adayımızın ve ekibimizin de birbirinden değerli tertemiz insanlardan oluştuğunu, yaptığımız aday tanıtım toplantısında gördünüz.

 

Ben çok uzatmak ve sizlerin de kıymetli vakitlerini daha fazla almak istemiyor, sizlere katılımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyorum.” diyerek sözü MHP Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen’e bıraktı.

 

MHP bayrağını, Üç Hilali şehrimizin belediyesine asarak Çankırı’ya hizmet getireceklerinin altını çizdi.

 

Çankırı'da BBP'ne gönül veren dava arkadaşları tarafından düzenlenen gündem değerlendirme toplantısına katılan MHP Çankırı Belediye Başkan adayı İsmail Hakkı Esen, “Dün olduğu gibi bundan sonra da liderimiz Devlet Bahçeli’nin izinde devam edeceğiz” dedi.

 

BBP'ne Gönül Verenler Ve MHP Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen, Hep birlikte Çankırı’ya hizmet getireceklerinin altını çizdiler.

 

Esen “Çankırı ve ilçeleri bizim için önemli. Daha güzel bir Çankırı için birlikte çalışacağız” dedi.

 

Toplantıda konuşan Esen, “Mart 2019’da yapılacak seçimlerde Çankırı Belediyesi’ni kazanacaklarının altını çizerek, bugün, birlik ve beraberliğimizin göstergesinin en güzel örneklerinden birini yaşıyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır ve bu bayrak bize verilirse şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum. Taleplerinizi biliyorum. Çözüm için projelerimizde hazır. Beyannamemizde yer almayan projelerimizde var. Bana büyük destek verdiniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi ve yapılacak projeleri anlattı. Toplantı sonrasında da vatandaşlarla sohbet etti, onların taleplerini dinledi.

 

Toplantı amacına ulaşarak son buldu.
Bu haber 2226 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI