Bugün...Çankırı’da Bir Çift, 100 Metre Yükseklikte Dünya Evine Girdi
Tarih: 06-09-2018 12:30:22 + -


Meryem-Mustafa Algören çifti de nikâh törenleri için cam seyir terası tercih etti. Genç çift, 100 metre yükseklikte yakınlarının huzurunda “Evet” dedi.


Çankırı’da Bir Çift, 100 Metre Yükseklikte Dünya Evine Girdi

Evlenmek için Çankırı Belediyesi’ne başvuran bir çiftin nikâhı, 100 metre yükseklikteki cam seyir terasında kıyıldı. Genç çiftin yakınları ise cam seyir terasta hem çocuklarının mutluluğuna şahit oldu hem de cam üzerinde yüksekte durmanın heyecanını yaşadı.

 

Çankırı Belediyesi tarafından 1200 m rakımdaki Çankırı Kalesi’nin şehir manzarasına hâkimbir noktasında yapılan cam seyir teras, binlerce ziyaretçinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Son bir yılda yaklaşık 60 bin ziyaretçiyi ağırlayan teras, evlilik akdi gerçekleştirecek çiftlere de ilham veriyor.

 

Meryem-Mustafa Algören çifti de nikâh törenleri için cam seyir terası tercih etti. Genç çift, 100 metre yükseklikte yakınlarının huzurunda “Evet” dedi.

 

Algören çifti, şehrin turistik bir mekânında ve cam platformların üzerinde böyle özel biran yaşamaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Genç çift, taleplerini geri çevirmeyenBelediye Başkanı Hüseyin Boz’a da teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 8466 defa okunmuştur.

Etiketler :
hüseyin sağlam / 06-09-2018 12:55:00

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI