Bugün...Çankırı’da Bir Öğrenci Servisine Servisten Men Cezası Verildi!
Tarih: 27-09-2018 17:57:34 + -


Mobilize şekilde hareket eden polis ve zabıta ekipleri Buğdaypazarı Mahallesi Adaçayı sokakta hareket halindeki içinde öğrencilerin olduğu 18 DN 904 plakalı bir servis aracını durdurdu.


Çankırı’da Bir Öğrenci Servisine Servisten Men Cezası Verildi!

Çankırı’da öğrencileri taşıyan okul taşıtı, servisten men edildi

 

Çankırı’da dün özel bir firmaya ait öğrenci servis aracının şarampole yuvarlanıp 19 öğrencinin yaralanmasının ardından, servis araçlarına yönelik denetimler artırıldı. Mobilize şekilde hareket eden polis ve zabıta ekipleri Buğdaypazarı Mahallesi Adaçayı sokakta hareket halindeki içinde öğrencilerin olduğu 18 DN 904 plakalı bir servis aracını durdurdu. Yapılan denetimde eksiklikler tespit edilen servis aracı, servisten men edilerek cezai işlem uygulandı. Aracın dün kaza yapan firmaya ait olduğu tespit edildi. Öğrenciler başka bir servis aracına bindirilerek okullarına götürüldü. Öğrencilerin başka bir servis aracına aktarılması sırasındada yine yurdum insanından bildik manzaralar yansıdı. Servisten men edilen otobüsten indirilen öğrencileri içi dolu olan başka bir servis aracı almaya kalktı. Trafik polisleri haddinden fazla yolcu alan bu servisi sürücüsüne de ceza kesti. Öğrenciler boş bir araç geldikten sonra servisi bindirilerek okullarına gönderildi.
Bu haber 6850 defa okunmuştur.

Etiketler :
vatandaş / 28-09-2018 10:23:00

Böyle şeyleri duymak güzel aslında men edildiği iyi olmuş geleceğimizi taşıyan bu servislerin en iyi şekilde denetlenmesi ve trafiğe çıkması gerekir.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI