Bugün...Çankırı’da Düzenlenen Operasyonda 5 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi
Tarih: 04-07-2018 08:07:37 Güncelleme: 04-07-2018 09:05:37 + -


M.G. ve E.O. isimli şahıslar yakalanmış, şahıslardan 5 Kök Hint Keneviri Bitkisi ele geçirilmiştir. M.G. ve E.O. isimli şahıslar hakkında 2313 SKM suçundan tahkikat yapılmıştır.


Çankırı’da Düzenlenen Operasyonda 5 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi

Çankırı’da Uyuşturucu Operasyonu

 

Çankırı’da düzenlenen operasyonda 5 kök Hint Keneviri ele geçirildi.

 

İşte Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bültenimiz

 

Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde;

 

26.06.2018 günü yapılan operasyon sonucu M.G. ve E.O. isimli şahıslar yakalanmış, şahıslardan 5 Kök Hint Keneviri Bitkisi ele geçirilmiştir. M.G. ve E.O. isimli şahıslar hakkında 2313 SKM suçundan tahkikat yapılmıştır.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 
Bu haber 1962 defa okunmuştur.

Etiketler :
Hasan Harput / 04-07-2018 10:42:00

Zehir tacirleri unutmasınlar Çankırıda sizlere geçit yok Çünkü Çankırıda gururumuz Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğümüz var Allah yar ve yardımcınız olsunFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI