Bugun...Çankırı’da Siyasi Partilerin Aday Adayları Gün Yüzüne Çıkmaya Başladı
Tarih: 12-05-2018 10:11:36 + -


Son güne kadar aday adaylığını açıklayan isimler olur, ayrıca siyasi partiler basın açıklaması ile kamuoyuna, seçmenlerine seslerini duyurmak isterseler ise, aday adayı ve kesin aday olan isimlere ve açıklamalara sayfamızda yer vermeye çaba göstereceğiz.


Çankırı’da Siyasi Partilerin Aday Adayları Gün Yüzüne Çıkmaya Başladı

Yine güzel bir çalışmayla karşınızdayız, kendi çabalarımızla edindiğimiz bilgilere göre de aday adaylarını tanıtıyoruz!

 

Çankırı’nın tarafsız, bağımsız ve çok okunup takip edilen haber sitesi www.haberci18.com İnternet Medyası ve admini Mustafa Çelik’in çalışmalarını beğeniyle takip eden okurlarımız siyasi partilerin aday adaylarını yakından tanıma imkanına sahip olacaklar.

 

24 Haziran erken genel seçiminde milletvekili seçilebilmek için aday adaylığı başvuruları son hızla devam ediyor.

 

Siyasi partilerin, seçim çevrelerine ait olan aday listelerini 21 Mayıs’ta saat 17.00’ye kadar Yüksek Seçim Kuruluna(YSK) teslim etmesi gerekiyor.

 

Sayın aday adayları “Onbinlerce, Yüzbinlerce, kez okunan ve sosyal medyada gerek haberleri gerekse köşe yazıları binlerce, onbinlerce kez paylaşılan sitemizde siz milletvekili aday adayları tanıtımlarınızı yaptırmak, hedeflerinizi seçmenlerinize anlatmak isterseniz www.haberci18.com İnternet Medyası ve admini olarak yanınızdayız.

 

Demiştim ki;

 

Biz gazeteciler bitmeyen bir maratonun daima son 100 metresini koşan yarışçılarız.

 

Diyorum ki;

 

Bu gün; dünün ürünü, yarının tohumudur. Bitmeyen koşuda yüreğini, samimiyetini, dostluğunu, fedakârlığını ortaya koyan tüm dostlara şükranlarımızı arz ediyorum.

 

Halkımızın yaklaşık %75-80’i interneti kullanıyor ve bu oran gittikçe artıyor. Genç seçmenin nerdeyse %100”ü internet vasıtasıyla adayları araştırmakta ve tanımaya çalışmaktadır.

 

İnternet ortamında yapılan reklam veya tanıtımların diğer tanıtım organlarından 0/0 80 daha etkili olduğunu biliyor muydunuz?

 

www.haberci18.com web sitemizden seçimle ilgili bilgilere yer vermemizin dışında, Milletvekili adaylarının tanıtımlarını da yapmaktayız, adaylar kesinleşince her adaya yer vereceğiz.

 

Web sitemizden interneti kullanan seçmene sizi tanıtalım.

 

İller ve partiler bazından hazırlanan Milletvekili Adayları tanıtım sayfalarımızda yer almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

 

Bu tanıtım sayfası seçim yasakları başlayana dek yayında kalacaktır.

 

Sitemizde yer alarak Google’da isminiz ile arandığında üst sıralarda çıkacak ve partilerin aday adayları da arandığında direkt olarak sizin de isminizin olduğu sayfaya erişim yapılacaktır. Böylece etkili olarak kendinizi tanıtıma fırsatı bulacaksınız. info@haberci18.com veya cuguliniz@hotmail.com adresinden yada 0 536 652 37 99 nolu telefondan hemen bizimle iletişime geçiniz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

27.Dönem Milletvekili Seçimi İçin Partilerinden Aday Adaylıkları Başvurusu Yapan İsimler Aşağıdaki gibidir.

 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Aday Adayları:

 

İş adamı Hüseyin Filiz, Avukat Muhammed Emin Akbaşoğlu, Avukat İdris Şahin, Belediye Başkanı İrfan Dinç, İş adamı Salim Çivitçioğlu, Dr. Şahin Eraslan, İş adamı Alpay Ünal, İş adamı Mustafa Genç, Zafer Şimşek (Kastamonu Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü), İş adamı Şükrü Serhat Serdaroğlu, İş adamı Mutlu Demirdaş (Gürmeç Köyü Dernek Başkanı), Koray Erdoğan (Ak Parti Gençlik Kolları Genel Merkez'de Teşkilat Başkan Yardımcısı), Nesrin Çavuşoğlu Biçer, Lütfi Tuğrul, Ömer Aydemir, Özgürhan Saygın, Av.Sedat Tezel aday adaylığı için başvurmuşlardır.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Milletvekili Aday Adayları:

 

Kadir Şekerci (MHP MYK Üyesi), İbrahim Doğu (Kurşunlu ilçe Eski Belediye Başkanı), Hüdaverdi Kul (Dr. Daire Başkanı), Bekir Özden Yüzbaşıoğlu, Pelin Yılık, İsmail Kadri Onat (İş adamı) aday adaylığı için başvurmuşlardır.

 

Saadet Partisi Çankırı Milletvekili Aday Adayları:

 

Mustafa Ünver, Tamer Ekincioğlu, Av. Muhammet Rüştü AY, Ecz. Mehmet Ünver, Sait Yılmaz, Ömer Uzun (SP İl Başkanı), Zekeriya Çakır aday adaylığı için başvurmuşlardır.

 

İYİ Parti Çankırı Milletvekili Aday Adayları:

 

(Avukat) Dilaver Erdoğan, Ahmet Fadıl Adıgüzel (Makina Mühendisi), Mustafa Özel (Danışman), Selami Deveci (Emekli İş adamı), Nesrin Yaşar (Danışman), Gamze Atalay (Ev Hanımı), Aydın Ayanoğlu (İş adamı), Hamide Ayla Pett (Ev Hanımı), Mehmet Ali Karamemiş (İş adamı), Duygu Uysal (Matematikçi-Yüksek Lisans Eğitimi görüyor), Hasan Hüseyin Demirci (İş Adamı) aday adaylığı için başvurmuşlardır.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Çankırı Milletvekili Aday Adayları:

 

CHP’de 27.Dönem Milletvekili Seçimi Aday Adaylarının isimlerinin açıklanması beklenmektedir. Haber Merkezimize ulaşan her hangi bir bilgi yok.

 

27.Dönem Milletvekili Seçime Girecek Diğer Partiler:

 

 Aday Adayları belli değil, beklemede oldukları düşünülüyor. Haber Merkezimize ulaşan her hangi bir bilgi yok.

 

Son güne kadar aday adaylığını açıklayan isimler olur, ayrıca siyasi partiler basın açıklaması ile kamuoyuna, seçmenlerine seslerini duyurmak isterseler ise, aday adayı olan isimler ve açıklamalara sayfamızda yer vermeye çaba göstereceğiz.
Bu haber 8214 defa okunmuştur.

Etiketler :
Reise selam / 18-05-2018 20:03:00

Kadir beyi ve Pelini hanımı 24 Haziranda Görcez. Oy beklesinler Çankırı'ya gelmeyen Çankırılıyla ilgilenmeyen adama Çankırı oy vermez Mhp ilk defa heycanlanmıştık ama olmadı.

Ülkücü asena / 18-05-2018 02:28:00

Kadir Şekerci oy alırsın gözle yine Ak parti yada baŞka aday Çankırı'ya seçimde gelen adama oy yok kusura bakmayın

Gönul aydın / 16-05-2018 13:33:00

Dr. Hüdaverdi bey Mhp sizinle Çankırı'da 2 -0 alır inşALLAH değerli hemşehrim saygılar.

Manas1071 / 12-05-2018 14:07:00

Çankırıyı bilen, Çankırılı olan, efendi değil hizmetkar olan Dr. Hüdaverdi Beyi aday olarak görmek istiyoruz. Çankırı bu şansı boş geçmeyecektir. Yeter ki değerli büyüklerimiz doktor beyi aday göstersin.

Sevdam çankırı / 11-05-2018 00:52:00

Güzel sn.Dr.Hüdaverdi beye başarılar duruşuyla başarısıyla adam gibi adam hocam saygılar yolunuz açık olsun.

Kenan Saf / 10-05-2018 17:21:00

Ülkemiz ve çankırımız için en İYİ sine laik olucağını düşünüyorum Rabbim utandırmasın hiç bir aday adayımızı Gönlüm İYİ partiden yana ama kim gelirse gelsin memleketimize hizmet getirisin yeter.

yaren / 10-05-2018 16:32:00

Evde sağlıkta Türkiye birincisi olan ve başarılı gittiği heryerde ilgi gören çalışkan insan hizmet adamı DR.Hüdaverdi beyi görmekten çok heyecanlandık başarılarının devamını dileriz.

Bozkurt18 / 10-05-2018 11:29:00

Buraya yorum yapanlar hayal aleminde gezmesin.. Çankırı asla tanınmayan ithal adaya geçmişte olduğu gibi kesinlikle oy vermez, vermeyecektir de. MHP bu seçimde ithal aday gösterme hatası yaparsa kaybeden yine MHP ve Çankırımız olacaktır. Teşkilatın içinden gelen 40 yılı aşkın siyaset hayatıyla Kurşunlu ilçesinde 4 dönem (20 yıl) belediye başkanlığı yapmış ve hala aktif siyasetin içerisinde olan. haziran ve kasım seçimlerinde aday adayı olmuş, aday gösterilmesede her daim adayların destekçisi olan İbrahim DOĞU başkanımızla inşallah bu seçimi alacağız...

Musa / 10-05-2018 10:17:00

MHP'nin Genç adaylarını destekliyoruz.

ilgazi / 10-05-2018 09:20:00

Memleketimiz için hayırlı uğurlu olsun. Yorumlarda diğer arkadaşların da dediği gibi Dr.Hüdaverdi Kul bey inşallah memleketimiz için hayırlı ve güzel bir tercih olur. Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz düstürunca kamuda birçok poziyonda bulumuş, birçok projeyi başarı ile gerçekleştirmiş, iimizdeki ve il dışındaki Çankırılılar ile her daim hemhal olmuş bir adayı görmemiz bizleri mutlu etti.

Salih Saglam / 10-05-2018 07:57:00

Arkadaşlar tüm adayları inceledim tanıdıklarım da var yeni tanıyacak olduklarım da. Yanlız aralarında en ideal aday Hudaverdi Kul geliyor bana. Sağlık hizmetlerinin düzelmesinde 3 dönem hizmet etmiş, hem başkentimiz Ankara hemde İstanbul'da burokratik görevlerde bulunmuş birisi. Kendisini Tuzla da efsane Başkan olarak seviyoruz. Ben inanılmaz heyecan ve gurur duydum. İnşallah Devlet bey'de bu görevi kendisine uygun görecek ve Çankırı'dan birinci sıra adayı olacak.

Oğuz Kağan / 10-05-2018 00:41:00

Ülkücü camianın Çankırı’da aradığı kan Dr Hüdaverdi Kul’dur! İnşallah bu dönem onun da katkısıyla ülkücü yatağı Çankırı, MHP’ye hakkı olan vekili verecektir. Böylece halkımız da canla başla çalışan koşturan vekille kukla vekil arasındaki farkı da görmüş olacak. İlçe sağlık müdürüyken bile nasıl fark yarattığını ne hizmetler yaptığını tüm Tuzla’lılar bilir. Şahsen de kendisini iyi tanıyan biri olarak vekilken Çankırı’mıza çok daha büyük hizmetler yapacağına inancım tam.

millaet ittifakı / 08-05-2018 22:48:00

Akp adaylarının vasıflarını başına yazmışsınız diğer partilileri birkaçı dışında neden yazmadınız ?

Cankıri sevdam / 08-05-2018 22:16:00

Dr.Hüdaverdi KUL seni listede görmek bizleri çok mutlu etti hastanelerde bizlere yardımlarınızı unutmadıķ. Çankırılı olma ayrıcalığını gösterdiniz. Çok sağolun. Bizlere sizi destekleme sanşını veren MHP'ye ayrıca teşekkür ederiz. borcumuz vardı sizlere oyumuz size insaallah.

Ülkücü / 08-05-2018 22:10:00

Çankırinin aradığı kan Hüdaverdi beye başarılar dilerim. Gercekten çok iyi oldu heycanlandık.

Mehmet bir / 08-05-2018 22:08:00

Sağlikta yaptığı başarılarla ismini duydugum Dr..Hüdaverdi bey iyi bir tercih olmuş başarilar MHPFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI