Bugun...Çankırı’da Uyuşturucu Operasyonları Hız Kesmeden Devam Ediyor
Tarih: 25-01-2018 21:53:36 Güncelleme: 25-01-2018 22:04:36 + -


Ankara iline uyuşturucu madde almaya giden U.Ç ve K.K isimli şahıslar 23.01.2018 günü saat:16.30 sıralarında yakalanmış şahıslardan...devamını okuyunuz.


Çankırı’da Uyuşturucu Operasyonları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince içerisinde fare zehiri ve tarım ilaçları da dahil çeşitli kimyasal maddelerin karıştırılmasıyla elde edilen 10,40 gr uyuşturucu sentetik kannabinoid maddesi ele geçirildi.

 

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

 

İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ilimiz genelinde uyuşturucu ve uyarıcı madde satan, satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan çalışmalar neticesinde araba kiralayarak Ankara iline uyuşturucu madde almaya giden U.Ç ve K.K isimli şahıslar 23.01.2018 günü saat:16.30 sıralarında yakalanmış şahıslardan daralı ağırlığı 10,40 gr uyuşturucu Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş, konu ile ilgili olarak adli tahkikata başlanılmıştır.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Çankırı Emniyet Teşkilatımız hem fedakar, hem cefakar hem de vefakar bir şekilde topluma hizmet etmek için canını ortaya koyuyor.

 

12, 16, 18, 20'li yaşlarda olanlar, daha da ufak yaşlardaki çocuklar, gençler sokak ortalarında zehir satar, 10 yaşında çocuk beline silah takar delikanlıya gezerler. Şu şehire bak ne hallere düştük. Bizim gençliğimiz böylemiydi? Şu haberleri gördükçe keşke Çankırılı olarak bunları görmeseydim, duymasaydım da bu haberleri sayfalarımıza taşımasaydık diyorum.

 

 
Bu haber 3343 defa okunmuştur.

Etiketler :
HASAN HARPUT / 26-01-2018 11:43:00

İlimizde gençlerimizi zehirleyen geleceğimizi karartmak isteyen zehir tacirlerine göz açtırmayan NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN tüm ekibine bir çankırılı olarak şükranlarımı sunuyorum.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI