Bugun...Çankırı’daki Kurumlarda Başıboşluluk Var… (Özel Haber)
Tarih: 19-05-2018 18:20:49 Güncelleme: 19-05-2018 18:37:49 + -


www.haberci18.com İnternet Medyası olarak "Devletimizi yıkmak isteyen aşırı dinci ve komünist cemaat ve örgütler ile siyasi ayaklarına dur demek için, Şehitler, yaranlar diyarı Çankırı'mıza kazık atanları hiç çekinmeden yazıp, çizerek her kim olursanız olun sizleri kamuoyuna şikayet edeceğiz.


Çankırı’daki Kurumlarda Başıboşluluk Var… (Özel Haber)

Çankırı'da Büyük Skandal!

 

Başıboşluluk Var… Çankırı'nın Sahibi Kim?

 

Olacak İş Değil “Çankırı’da Herkes Kafasına Göre Bayram Kutluyor, Anıt Alanına Çelenk Sunuyor, Belediye Başkanlığı İse Kurumuna Türk Bayrağı Takmıyor”

 

Kurumlarda Başıboşluluk Var…

 

18 Mayıs 2018 Cuma günü saat 19:17 sıralarında mail adreslerimize gelen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programına uyunulmadığı görüldü.

 

Bayramlarımızda şevk, heyecan bırakmadılar. Yazdıklarım yalan, yanlış, noksansa bu mesleği bırakır, bu alemden çeker giderim; meydanı da cazgırlara bırakırım.

 

Atatürk düşmanlarına inat 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

 

19 Mayıs 2018 Cumartesi günü gerçekleşen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programına uymayan kurum kim olabilir?

 

Varan 1

 

Kurum Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşını Söyleyip Anıt Alanından Ayrıldı

 

Yayımladığı programa uymayıp, tören saatlerine aykırı hareket ederek kendi kafasına göre tören başlatan kurumun müdürü Çankırı’da skandala imza attı. Duyurulan tören saatlerine göre tören alanına gelen bazı daire müdürleri ve vatandaşlar Anıt Alanındaki Çelenk Sunma Töreni’nin bittiğini söylediğimizde “Nasıl olur Çelenk Sunma töreni saat 10:30’da ama saat şu an 10:15 nasıl bir uygulama. Nasıl bir bayram kutlama programı diyerek serzenişte bulunarak Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonu’nun yolunu tutular.” Madem böyle yapacaktınız keşke davetiyelere saat yazmasaydınız da bu hataya düşmeseydiniz. Sayın müdür bey.

 

Varan 2

 

Belediye Sarayına Bu Bayram Bayrak Takmayı Akıl Edemediler

 

Ey Çankırı Belediyesi !!?? Bu gün 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı "unuttun" galiba, belediye binasında ne bayrak ne Atatürk posteri var?! Tören bittikten sonra iki zabıtanın koşa koşa getirdiği çelengi de görmedik sanma....!  Elbet temsil ettiğin bu kurtuluş savaşı gazisi şehrin güzel evlatları, sana da layık olduğunu verecektir... !

 

Bayraklarımız Bile Esirgendi!

 

Türk Bayrağımız Neden asılmadı?

 

Şanlı Al Bayrağımız Türk Milletinin Birlik Ve Bütünlüğümüzüm Sembolüdür.

 

Bu noksanlığı da yine biz görerek birilerinin kulağını çınlatarak yetkilileri göreve çağırdık. Bayram başlayıp bitimine az bir zaman kalarak Belediye Sarayına Türk Bayrağımız asıldı.

 

Bayrak asmak hem bizim vatandaşlık görevimiz hem de yasal zorunluluk. Yasal zorunluluk olmasa bile Belediyede çalışan birimlerin vatandaşlık görevi değil mi?

 

Bu günlere kolay mı gelindi. Neden bayramlarımızı doya doya kutlayamıyoruz? Ayyıldız bayrağımız, vatanımız için kahraman subaylarımız, erlerimiz, polislerimiz niçin ve kimin için şehit oldular?

 

30 Ağustos Zafer Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma. Gençlik Ve Spor Bayramı kentlerimizin düşman işgalinden kurtuluş bayramlarıdır…

 

Fazla uzatmaya gerek yok “Yaranlar diyarı, Şehitler diyarı Çankırı’da Herkes Kafasına Göre Bayram Kutlayamaz, Kafasına göre Anıt Alanına Çelenk Sunamaz, Belediye Başkanlığı veya diğer kurumlar Kurumuna Türk Bayrağı asamamazlık yapamaz. Görmedik böyle bir şeyi. Ama ne acıdır ki görmek istemediklerimizi görmeye alıştırmak için çaba sarf edenler var içimizde.

 

Sonuç olarak çok kızgınız. Kimse kusura bakmasın, cevap vermeye de kalkmasın. Çankırı iyi yönetilmiyor. 19 mayıs 1919 tarihinde Samsun'dan başlayan bağımsızlık mücadelesi başarıyla sonuçlanmış ve bugün üzerinde özgürce yaşadığımız topraklara kavuşulmuştur. Bizleri bugünkü bağımsızlığımıza kavuşturan başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, tüm şehitlerimiz ve gazilerimize minnettarız.

 

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

 

Ülkemizi parçalamak isteyen terör sevicisi emperyalistlere ve Abd'ye, Kuran Ayetlerinde değişiklik yapın diyen Fransa'ya, Kudüs'ü İsrail toprağı yapmak isteyen Siyonist Yahudilere, Mekke'ye kilise dikmek isteyen Vatikan ve olur veren Vahabilere, devletimi yıkmak isteyen aşırı dinci ve komünist cemaat ve örgütler ile siyasi ayaklarına dur demek için hiç çekinmeden yazıp, çizip siz gibileri kamuoyuna şikayet edeceğiz.

 

Önceliğimiz vatanımızın bekası, dinimizin muhafaza ve müdafaasıdır.

 

Kutlama Programı Aşağıdaki Gibidir

 

10:00 Gençlik Yürüyüşü - Yürüyüş başlangıç yeri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Binamız

 

10:30 Çelenk Sunma Töreni - Anıt Alanı

 

11:00 Kutlama Programı - Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonu

 

-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın Okunması

 

-Gençlik ve Spor Bakanımızın ve Milletvekillerimizin Kutlama Mesajlarının Okunması

 

-Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüzün Konuşmaları

 

-Şiir Okunması

 

-Spor Gösterileri

 

-Kurum ve Kuruluşlar arası Valilik Kupası voleybol müsabakaları ödül töreni​

 

19 Mayıs 2018 saat 10:30 Çankırı Belediyesinden görünüm.

Apar Topar Zabıtalar tarafından anıt alanına getirilen Belediye Başkanlık Çelenki

 

 

 

 

 

 
Bu haber 10569 defa okunmuştur.

Etiketler :
Cankıri sevdam / 21-05-2018 15:32:00

Artik 2019 da Çankıri belediyesinin tamamen değismesi lazım. Halk tarafından sevilen milliyetci geçmiste basarılı bir insana ihtiyaç var rant olmuyan Çankırı sevdalısi proje insanı lazım.

Seyyar / 21-05-2018 00:49:00

MİİLİ MÜCADELE ZAMANINDA ÇOK BÜYÜK KATKILARI VE EMELLERİ OLAN ÇANKIRI HALKININ, ANLAMI VE ÖNEMİ TÜRK MİLLETİ İÇİN BÜYÜK OLAN BU BAYRAMDA DAHA GURUR VERİCİ BİR ŞEKİLDE KUTLANMASI BEKLENİRKEN ORTAYA ÇIKAN DURUM GERÇEKTEN BİZLERİ ÜZMÜŞTÜR.

Recep Gökmen / 20-05-2018 19:11:00

Haberci 18'i Türk Bayrağı ve Atatürk Duyarlılığını Kutluyorum Türk ve Atatürk Düşmanlığını kınıyorum.

yolcu / 20-05-2018 19:10:00

Sayın haberci memlekette kurum mu kaldıki alt üstünü tanımıyor.üst altını bilmiyor.çok amir maiyetinde çalışan personelden haberi yok. mevki.makam peşinde koşturmaktan.Siyasetcilerin kapılarını aşındırmaktan kurumlar yol geçen hanı.mesai iştigali diye bir şeymi kaldı. Bankamatik memurları çoğaldı kurumlar yol geçen hanınına döndü.

Gazi / 20-05-2018 16:57:00

19 Mayıs demek; Şeyhsiz,Şıhsız, derğahsız, tarikatsız memleket demek. 19 Mayıs; Erkekle eşit Kadın demek. 19 Mayıs; Çağdaş İnsan demek. 19 Mayıs;Peçesiz, Çarşafsız, Külahsız, Cübbesiz modern toplum demek. 19 Mayıs; Modern eğitim demek. 19 Mayıs; Medeni Hukuk demek. 19 Mayıs; Müspet bilim İlim demek. 19 Mayıs, demek öz güven demek. 19 Mayıs; demek insan sayğı demek demiş Usta Kalem Bekir Coşkun... Anlaşılan bu durumdan rahatsız olanlar var... Ayrıca davet ve katılım meselesi... Çankırı'da STK'lar tamemen unutuldu. Gün geçtikçe Kamu Kurumları ile STK'lar, Sendikalar ve Halkın arası açılmakta... Ben ilk tepkiyi, 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve çocuk bayramında vermiştim,l ütfen hatırlayın.

nimet / 20-05-2018 15:52:00

Çok yazık bunu bende gördüm .. Ne mutluki bana Atam izindeyim sonzuza kadar...

aydoğan / 20-05-2018 09:40:00

GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞANIN evlatları olarak bu nankörlüğü görmezden gelemiyoruz.

aydoğan / 20-05-2018 09:36:00

Utanç verici bi tablo yazık...

Emmy / 20-05-2018 02:44:00

Geçmisini bilmeyenin gelecegide olmaz.Yaziklar olsun size siz kabul etmesenizde tek baskomutan,tek basogretmen ve tek gazi var o kişide GAZI MUSTAFA KEMAL ATATURK Sokun aklınıza ne afrin kurtulus savaşıyla kıyaslanır nede bu tbmm 2. Kurucu meclis olur.Kuduruyorsunuz ATATURK isminden korkudan adını bile telaffuz edemiyorsunuz PAŞAMIN

Sefa öz / 20-05-2018 02:04:00

K I N I Y O R U M....!!!!!!FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI