Bugün...Çankırı’dan Pes Dedirten Şok Görüntü Tepkiyle Karşılandı
Tarih: 28-08-2018 08:08:39 + -
Çankırı’dan Pes Dedirten Şok Görüntü Tepkiyle Karşılandı

Çankırı'da 'pes' dedirten görüntü! İstanbul plakalı minibüsün arkasında yük gibi bağlanmış bir kadın taşınıyor. İplerle sıkı sıkı bağlanan kadın, bu halde kilometrelerce yol gidiyor.

 

Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Yaylakent beldesi yakınlarında, seyir halindeki minibüsün arkasında bağlı genç kızı görenler, cep telefonlarının kameralarıyla görüntüsünü çekti.

 

Çankırı'da genç kızın, İstanbul plakalı bir aracın arkasına bağlanarak tehlikeli bir biçimde seyahat ettiği görüntülendi. İnsan hayatının hiçe sayıldığı bu anlar ise sosyal medyada büyük tepkiyle karşılandı.

 

Sosyal Medyada Büyük Tepki Çekti

 

Yaylakent beldesi yakınlarındaki yolda, seyir halindeki 34 RA 4649 plakalı minibüsün arkasına bağlı genç kızı görenler, büyük şaşkınlık yaşadı. Siyah kalın iplerle aracın arkasına bağlı olduğu görülen genç kızın bu haldeki seyahati, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüyü izleyenler ise minibüs sürücüsüne tepki gösterdi. Görüntülerde, zaman zaman başını hareket ettiren genç kızın, minibüsün arkasına bağlı olarak uzun süre seyahat ettiği görülüyor. Sürücünün ve genç kızın kimliği ile nereye seyahat ettiği bilinmiyor.

 

Çıkan haberlerde, "Görüntünün Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Yaylakent beldesinde çekildiğinin" iddia edildiğini dile getiren Dede, "Bu aracın kesinlikle beldemizle ilgisi yoktur. Beldemizde bu tür insanlık dışı davranışları yapacak kimse yok. Bizim tahminimiz bu yolu kullanan yabancı kişiler tarafından bu insanlık dışı davranışın yapıldığı yönünde." diye konuştu.

 

Jandarmayla bu konuyu görüştüğünü aktaran Dede, şunları kaydetti: 

 

"İlçemizin adının böyle bir konuyla anılması bizleri derinden üzdü. Bu olayı yapan kişilerin beldemizle ilgisi yoktur. Konunun bir an önce açığa çıkartılıp beldemizin bu olayla hiçbir ilgisinin olmadığını kanıtlamak istiyoruz. Gerekli görüşmeleri yaptık. Jandarma plaka üzerinden aracı tespit etmeye çalışıyor."

 

Eğitim, koordinasyon, sosyal etik davranış, evrensel ahlak… vs…. Bunların hepsi gerekli olması gereken şeyler. Ama bunlardan daha önemli olan tek bir şey var…Beyin Şart…!!!

 
Bu haber 8334 defa okunmuştur.

Etiketler :
melih / 28-08-2018 10:33:00

Bu haber ulusal gazetelerde çıktı. Çankırı olarak rezil olduk 80 milyona. Birde bağlamıslar kızı beyin bedava nasıl olsa paralı olsaydı halimiz nice olurdu.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer İlçeler ve Köyler Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI