Bugün...Çankırı Halkı Hizmetin En Güzelini Hak Ediyor (Özel Haber)
Tarih: 09-04-2019 13:38:33 Güncelleme: 09-04-2019 14:14:33 + -


Bu güzel çalışmalar için, Çankırı insanına insan gibi değer veren Belediye ve çalışanlarına Saygı, sevgi, hürmetlerimizi sunarken sonsuz teşekkür ederiz. (M.Ç)


Çankırı Halkı Hizmetin En Güzelini Hak Ediyor (Özel Haber)

Kaldırım Çalışmalarıyla Beğeni Topluyorlar

 

Bunun için var gücümüzle çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Bir internet medyası olarak Çankırı’mız için tüm imkanlarımızı reklam yapmak yerine halkımızın yararına olacak işlerde kullandık, kullanmaya da devam edeceğiz”

 

Şehrin Büyük Mahallesiyiz Ama; Köyden Fakımız Yoktu!

 

www.haberci18.com internet medyası ve usta kalem admin Mustafa Çelik’in, “Yaptığı her özel haberleri şehitler, yaranlar diyarı Çankırı’mızın cadde ve sokaklarını modern bir görünüme kavuşturmaya devam ediyor.

 

Alt ve üst yapısı tamamen yenilenen Yeni Mahalle, Mehmet Akif Ersoy Caddesi 18200 adresinde bulunan Taşmescit Aile Sağlığı Merkezi (Eski adıyla 1 nolu Sağlık Ocağı) Işıklı Lise Kavşağı diye adlandırdığımız güzergahta bulunan cadde, sokakların yaya yükünü çeken kaldırımlarda doğru dürüst yürüyemiyorduk, tökezleyip ayağı dolaşıp düşen insanlar kendisini yerde buluyordu.

 

Yapılan kaldırım ve peyzaj düzenlemesi beğeni topladı. Ufak defek bir çalışma gibi gözükse de Taşmescit Aile Sağlığı Merkezi (Eski adıyla 1 nolu Sağlık Ocağı) güzergahındaki kaldırım çalışmaları vatandaşın takdirini kazandı, yüzünü güldürdü.

 

Tüm Çankırı’yı Yöneten Siyasilere, İdarecilere, Belediye’ye Sesleniyoruz

 

“16 yıldır Adalet Ve Kalkınma Partisi yatırımlarından mahrum bırakılan, nasibini alamayan Çankırı’yı daha yaşanılabilir ve modern bir kent haline dönüştürmeye devam edin kardeşim.” diyoruz.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmada su, kanalizasyon ve elektrik hatlarının, zarar görmemesi için söz konusu bölge ile ilgili çok ciddi özel haberler yaparak yetkilileri, ilimizi yöneten idarecileri göreve davet etmiştik. Geçte olsa sesimizi duyurmayı başardık.

 

Halk Hizmetten Memnun

 

Çankırı Belediyesi tarafından Yeni Mahalleye kazandırılan yeni cadde, kaldırımlar yüzleri güldürdü, vatandaşı memnun etti. Çalışmanın Yeni Mahalle Mehmet Akif Ersoy Caddesine çok yakıştığını söyleyen, kameralarımıza konuşan Mahalle sakinleri “Mahallemizin en önemli ikametgah ve ticari caddesi olan kaldırım çok bozuktu. Yapılan düzenleme ile caddemiz çok güzel oldu” dedi.

 

Çalışmalar sırasında hiç bir sıkıntı çekmediklerini söyleyen bölge esnafı ise “www.haberci18.com internet haber sitesi ve şahsınızın yaptığı özel haberler sayesinde Caddemiz modern bir görünüme kavuştu, çekilen sıkıntılara değdi. Hafızalarımızdan çıkmayan tren geçidindeki mazgalın ‘tak tak’ sesleri çok rahatsızlık veriyordu, uyku dahi uyuyamıyorduk. Allah sizden razı olsun. Çankırı Belediyesine, çalışanlarına, şahsınız Mustafa Çelik’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Bu güzel çalışmalar için, Çankırı insanına insan gibi değer veren Belediye ve çalışanlarına Saygı, sevgi, hürmetlerimizi sunarken sonsuz teşekkür ederiz. (M.Ç)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 5604 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI