Bugun...Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni
Tarih: 13-04-2018 00:17:13 + -


Çankırı'da Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.


Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde;

 

05.04.2018 günü yapılan operasyon sonucu U.Ç, A.Y ve B.D isimli şahıslar yakalanmış, şahıslardan 12,64 gr Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiştir. A.Y ve B.D isimli şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Kullanmak, U.Ç, E.B, M.Ö, ve E.G isimli şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti suçundan tahkikat yapılmıştır. U.Ç isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest kalmıştır.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın Narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 
Bu haber 1796 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI