Bugün...



Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni
Tarih: 13-07-2018 20:09:59 Güncelleme: 14-07-2018 13:35:59 + -


Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini...devamını okuyunuz.


Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan faaliyetlerin kamuoyuna açıklanması yönelik olan Üç ayrı Basın Bülteni aşağıdaki gibidir.

 

Bülten 1- Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde;

 

11.07.2018 günü yapılan operasyon sonucu E.Ç isimli şahıs yakalanmış, şahıstan 0.48 gr Esrar maddesi ele geçirilmiştir. E.Ç isimli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmıştır.

 

Bülten 2- Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde;

 

07.07.2018 günü yapılan operasyon sonucu Ö.Y isimli şahıs yakalanmış, şahıstan 1.38 gr uyuşturucu Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi ele geçirilmiştir. Ö.Y isimli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmıştır.

 

Bülten 3- Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde;

 

11.07.2018 günü yapılan operasyon sonucu M.K isimli şahıs yakalanmış, şahıstan 2,34 gr SKUNK maddesi ele geçirilmiştir. M.K isimli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmıştır.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

 

 

 

 

 

     




Bu haber 2203 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI