Bugün...Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Kan Bağışı Desteğinde Bulundu
Tarih: 26-10-2018 17:40:25 Güncelleme: 27-10-2018 21:20:25 + -


Aksoy, "Cumhuriyetimizin 95'inci kuruluş yıl dönümünü kutladığımız şu günlerde polis teşkilatımız, her zaman canıyla ve kanıyla milletinin emrindedir. Kan, vücudumuzda başka insanlarla paylaşabileceğimiz en kıymetli, en değerli hazinedir. Bu hazineyi paylaşmaktan çekinmeyelim" dedi.


Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Kan Bağışı Desteğinde Bulundu

26.10.2018 Cuma günü 09:30-17:00 saatleri arasında Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile İl Emniyet Müdürlüğümüz binasında kan bağışı kampanyası düzenlendi.

 

İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı'nın kan bağışında bulunmasının ardından emniyet teşkilatı da kan bağışı yaptı.

 

Çok kıymetli, değerli İl Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy, İl Emniyet Müdür Yardımcımız Yüksel Yazıcı, Şube Müdürleri Çankırı ve Çankırılıların gönlünde taht kurmaya devam ediyor olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Müdür bey ve ekiplerinin çalışmaları, mesleki tecrübeleri hep takdir ediliyor.

 

Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ile teşkilat, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95'inci yıl dönümü dolayısıyla Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu.

Çankırı Emniyet Müdürlüğü’nde, sabah saatlerinde başlayan kan bağışı programına; İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı ve emniyet teşkilatı katıldı.

 

İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy Şehitler, Yaranlar Diyarı Çankırı’da İkinci Kez Kan Bağışında Bulundu

 

Çankırı Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy kan vermenin önemine değinerek, “Bu memlekette vatan için can veren yiğitler var, kana ihtiyacı olan vatandaşlarımız, insanlarımız var. Bizde kanımızı vererek destek olmaya gayret ediyoruz. Kan, zengin fakir  herkesin sahip olduğu, vücudunda taşıdığı ve sadaka olarak verebileceği en güzel şey.” Dedi.

 

Emniyet Müdürü Aksoy, gazetecilere duygu yüklü açıklamalarda da bulundu.

 

Aksoy, "Cumhuriyetimizin 95'inci kuruluş yıl dönümünü kutladığımız şu günlerde polis teşkilatımız, her zaman canıyla ve kanıyla milletinin emrindedir. Kan, vücudumuzda başka insanlarla paylaşabileceğimiz en kıymetli, en değerli hazinedir. Bu hazineyi paylaşmaktan çekinmeyelim" dedi.

 
Bu haber 2704 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI