Bugun...Çankırı İl Emniyet Müdürlüğünün Uyuşturucularla Mücadelesi Aralıksız Devam Ediyor
Tarih: 07-05-2018 19:00:00 + -


Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahısları 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz.


Çankırı İl Emniyet Müdürlüğünün Uyuşturucularla Mücadelesi Aralıksız Devam Ediyor

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturuculara Geçit Vermiyor

 

İl Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan faaliyetlerin kamuoyuna açıklanmasına yönelik olarak hazırlanan “Basın Bülteni” aşağıdaki gibidir.

 

Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde;

 

01.05.2018 günü yapılan operasyon sonucu S.K, E.U, O.Ş ve R.Ö.K isimli şahıslar yakalanmış, şahıslardan 7,1 gr uyuşturucu Esrar maddesi ele geçirilmiştir. S.K, E.U, O.Ş ve R.Ö.K şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan tahkikat yapılmıştır.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 
Bu haber 1978 defa okunmuştur.

Etiketler :
Hasan Harput / 08-05-2018 09:51:00

Zehir tacirlerine göz açtırmayan İlimiz Emniyet Müdürümüzü Narkotik Şube Müdürümüzü ve ekibini bir Çankırılı olarak yürekten kutluyor saygılarımı sunuyorum Allah yar ve yardımcınız olsun.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI