Bugün...Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy Yaralı, Gazi Polisimiz Mehmet Akif Yıldırımı Hastanede Ziyaret Etti
Tarih: 01-08-2018 08:25:47 Güncelleme: 01-08-2018 09:06:47 + -


Çankırı Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy Adam gibi adam. Başka Söze Gerek Yok.


Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy Yaralı, Gazi Polisimiz Mehmet Akif Yıldırımı Hastanede Ziyaret Etti

İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy “Yaralı evladımız, gazi polis memurumuz Mehmet Akif Yıldırım’ı eşi Özlem Aksoy hanımefendi ile birlikte Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret etti.

 

Aksoy “Öncelikle onu bize ve ailesine bağışlayan Rabbime şükürler olsun. Oldukça riskli ve zor bir ameliyatı başarı ile gerçekleştiren doktorlarımıza ne kadar minnet duysak azdır. Allah bize bir daha böyle kazalar göstermesin İnşallah.” Dedi.

 

Aksoy açıklamalarına şöyle devam etti: Gazimiz bana dedi ki; hiç bir keşkem yok Sayın Müdürüm, tek üzüntüm şehit arkadaşım. Biz vatan için her şeyi göze almışız. Var ol evlat, artık en aziz rütbedesin Gaziliğin şerefini taşıyorsun.” Diyerek duygulandırdı.

 

Kimi insanlığına sığınır, kimi mesleğinin arkasına.. Ama insan olmak her zaman zordur...

 

Çankırı Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy Adam gibi adam. Başka Söze Gerek Yok.

 

Adı Sadettin, soyadı Aksoy. Kendi aile terbiyesi almış, her daim insan olduğunu bilen, unutmayan, yaranlar, şehitler diyarı Çankırı’mız için varlığı bizlere onur ve gurur veren yüce şahsiyetli insan. Allah her daim yanında olsun, ayağınıza taş değdirmesin. Sizi doğuran ana sizi yetiştiren baba iki cihanda aziz olsun İnşaallah. Âmin.

 

Güzel insan aslında seni anlatacak kelimeleri bulup yan yana dizemem ben. Tavazzuun tarifi bu olsa gerek. Bir ilin emniyet müdürü cuma namazından çıkarken yaşlı bir insanın ayakkabılarını giymesine yardım ediyor. Bu zannederim Türkiye’de bir ilk, belki de dünyada. Yüce rabbim seni ve senin gibi helal süt emmiş hazineleri bu milletin hizmetinden eksik etmesin. Muhteşem müdür seni tanıdığım, sizlerle yaranlar, şehitler diyarı Çankırı’mda bir İnternet medya sahibi ve gazeteci olarak çalıştığım için Allah’ıma hamd ediyorum.

 

Yolunuz açık olsun saygılarımla Allaha emanet olunuz. M.Ç

 
Bu haber 4690 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI